Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha beépülök egy szír családba...

Ha beépülök egy szír családba kitalált néven mint feleség mndju vajon tudok kettős életet élni? Már, int Németo. Segélyek, magyarország sima életem, lakáskiadás

Figyelt kérdés
2015. szept. 11. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés engem is foglalkoztat, bár én inkább gazdagabb és libbantfejűbb Svédországra gondoltam.


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__6..

2015. szept. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Hát nem nagyon, azért ennyire nem rózsás a helyzete a menekülteknek Németországban sem. A segélyből kb elutazhatnál legálisan Münchenbe meg vissza egy hónapban. Arról nem is beszélve ha nőként épülnél be a 90% férfi közé, rendesen szét lennél csillagcsillagozva rövid időn belül :D
2015. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2015. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fizetnék nekik hogy beepüljek nem lenne senkivel semmi.
2015. szept. 11. 18:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Németországban egy menekült 143 Eurós segélyt kap havonta. Lehet, hogy ez Szíriában sok, de itt kb 45ezer ft-tal nem mennél semmire.

Magyarországon, hogy megkapd az itteni költőpénzt 25 napot a menekülttáborban kell töltened havonta, gondolom ott is hasonló a szabályozás. Továbbá nehogy azt hidd, hogy ott luxusnyaralás az egész. Túlzsúfoltság miatt sokkal rosszabb a helyzet, és növekvő számuk miatt fokozatosan csak rosszabb lesz.


Mellesleg mégha sikerülne is hozzácsapódni egy családhoz, nincs semmi, ami feljogosítana titeket arra, hogy kiutazz más államokba.

2015. szept. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha egy kicsit barnább a bőröd (khm, na szóval érted, mire gondolok), nem is különböznél tőlük annyira, úgyhogy nem biztos, hogy megoldhatatlan a dolog :D


Na jó, csak vicceltem.

2015. szept. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet nem akarok dolgozni de itthon nem kapo semmilyen ellátást mert van vagyonom. Na meg jó lenne egy új másik személyazonosság és akkor váltogatnám. Vagy itt eladnám mindenem és kinn betenném a bankba a pénzt az lenne a megtaki amit kapok abbol meg élnék.kalandnak is jó lenne kis időre
2015. szept. 12. 00:15
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát a bőröm az fehér nem is nagyon barnulok le nyáron világosbarna haj kék szem de arra gondoltam csadorba mennek vagykis szoli előtte de akkor is kendővel a fejen.na meg láttam én már olyan migránsnőt is aki szőke 4-6 on. Csodalkoztam is olyan szépen ki volt sminkelve. Picit értem az arabot egyébként. Még mikor hülxxye voltam és dolgoztam arab volt a főnök, na meg volt jordán pasim meg anyamnak is és kijárkáltunk hozzájuk 3 évig 30x2 napra évente
2015. szept. 12. 00:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudsz beépülni. Legfeljebb azt tudnád csinálni, hogy gyorsan megtanulsz egy helyi nyelvet a helyi nyelvjárásban, felkészülsz Szíriából, és kiadod magadat szírnek. Kitalálsz magadnak egy mesét, hogy miért maradtál magadra.

Aztán megpróbálhatsz kettős életet élni.

2015. szept. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!