Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vajon a menekültek áttörnek...

Vajon a menekültek áttörnek majd a kerítésen a rendőrség és a katonaság ellenére, vagy elindulnak Horvátországon keresztül?

Figyelt kérdés

Most valami éhségsztrájkba kezdtek, és egyre duzzad a tömeg, és azt mondták, át fognak törni, ha sokan lesznek, mert Szerbia déli részéről jön az utánpótlás.


Viszont esélyes az, hogy a honvédség + rengeteg rendőr miatt egyszerűen irányt váltanak, és kikerülik Magyarországot Horvátország és Szlovénia felé?


[link]


Elvileg a kormány is ezt akarná elérni, hogy a menekültek kikerüljék Magyarországot.


Mi lesz ennek a vége? Várható, hogy áttörnek a kerítésen, kezelhetetlen lesz a helyzet, és ellepik az országot, vagy tényleg bejön a kormány számítása?

Mert Horvátország-Szlovénia egyáltalán nem lenne nagy kerülő, ugyanakkora távolság kb.



2015. szept. 15. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A TV2-n működnek jósok, talán tőlük kérdezd.
2015. szept. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha ha....de úgy az esélyekre lennék kíváncsi. Mert szó mi szó, nem lenne rossz, ha kikerülne minket az egész.
2015. szept. 15. 20:47
 3/12 anonim ***** válasza:
Reméljük, kikerülnek. Ha a felbőszült tömeg áttör, annak beláthatatlan következményei lehetnek, halálesetek is. Ezt senkinek nem kívánom.
2015. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Most mondta a tv, hogy Presevoból a buszok a Horvát határra vannak irányítva.
2015. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És Horvátországon mennek keresztül, vagy átlépik a horvát határt és onnan Magyarország?
2015. szept. 15. 21:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Jósok.
2015. szept. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Előadják majd szépen a hattyú halálát. Ha a liberális sajtó visszhangja nem lenne elég a továbbengedésük érdekében, akkor megvárják míg összegyűlnek 50-100.000-en és szépen egyszerre megindulnak. Akkor nem állítja meg őket egy szaros kerítés meg pár tucat rendőr.
2015. szept. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg a menekülteknek lesz annyi eszük, hogy nem törik át a kerítést. Kár lenne értük.

Jó arcok ezek, meg hát értem én a bajukat, csak lesz*rom :D

Menjenek Horvátország felé. Ne támadják meg a mi országunkat. Tényleg ne...

2015. szept. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem jön utánpótlás akkor nem fogják átörni a keritést,az utvonal megváltozott szoval szerintem lassan ők is megindulnak majd másik irányba.
2015. szept. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem most megváltozott az útvonal...csak akkor lenne itt baj hogyha horvátok beintenek.de egyenlöre még túl pozitívak...sztem most itt elcsendesednek a dolgok.na most mondják hogy nem fog segíteni a kerítés.már most 5000 fő ment horvátoknak...nyugat megszívja mert ott nem lehet ilyen kerítést építeni mivel ott tenger van...nekik mi hoz megoldást azt nem tom.de németek hajója elsüllyedt az biztos...lesz másik nagyhataalom eu ban...múltkor kiírtam h Merkelt többet nem választják kancellárnak.erre vki picsogott rám h de fogják...aha erre olyanokat olvasok h angolok meg németek éljenzik Orbánt és az Ep elnökének akarják..hmm hát azaz agyament Juncker tényleg csak süketel össze vissza...nála biztos jobb lenne..amugy ezt most tényleg nagyon megcsinálták Orbánék.gratula neki h milyen jól kezeli a dolgot
2015. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!