Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az egész magyar nép egyetért...

Bob76xd kérdése:

Az egész magyar nép egyetért a Jobbikkal?

Figyelt kérdés
A Jobbiknak van magán hadserege, az a csendőrség, a szebb jövőért polgári egyesület és a nemzeti őrsereg. A google-ban sok fénykép van a Jobbikos csendőrségről. Íme [link] [link] [link] Én teljesen egyetértek a Jobbikkal. Ez nem provokatív kérdés és nem lejárató kérdés. Ha a Fidesz és az MSZP nem csinált/csinál semmit, akkor ide csendőrség kell.

#FIDESZ #katonaság #MSZP #rendőrség #Jobbik #csendőrség #Tiszavasvári #magánhadsereg #Szebb jövőért polgári egyesület #Nemzeti Őrsereg
2014. szept. 27. 12:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Magyarországon nagyon sok csaló, becstelen ember van. Nem mondom, hogy így születtek, hanem pont a sok elcseszett kormány hatására lettek ilyenek. "Ügyeskednek" hogy enni tudjanak adni a családjuknak. Gondolok én most a sok feketemunkásra, számlát nem adó szakmunkásra (pl.villanyszerelő stb.)Rengeteg-rengeteg stikli van, és nem szeretnék ha lebuknának! Pedig pont az ő érdekük lenne, hogy becsületesen is meglehessen élni. És ugye tudjuk, akinek vaj van a füle mögött, az nem szeret egyenruhást látni!
2014. szept. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Nem, nem ért egyet vele.
2014. szept. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

Na már most nem nagyon hangzott el kérdés...


Ha ez: "Az egész magyar nép egyetért a Jobbikkal?" Akkor a válasz egyértelmű nem, hiszen a legutóbbi választásokon nem nyert 100%-kal a Jobbik.


Ha az, hogy kell-e csendőrség, akkor megint csak nem, hiszen van egy rendfenntartó szervünk, amit rendőrségnek hívnak. Az más kérdés, hogy mennyire működik jól.


Egyébként pont tavaly volt olyan alacsony a bűnözés, mint legutóbb 1990-ben:

[link]

2014. szept. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen mindegy hogy csendőrség vagy rendőrségnek van nevezve, amíg ilyen gyenge jogköreik vannak.
2014. szept. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
A kérdező egy provokátor, bármit is mond. Egy jobbikosnak még a kérdése is kamu, nem lehet adni a szavukra. És nem, én sem értek egyet vele, és szerencsére még sokan mások sem. Az, hogy teljesen illegálisan néhány nagydarab kopasz bűnöző beöltözik valami ál rendfenntartó szervnek, és rettegésben tart egy olyan falut, ahol csend van és nyugalom, és amihez nekik, mint közönséges polgároknak semmi közük, az bűnözésnek nevezhető, úgyhogy a sok jobbikos leállhat ezzel az ál igazságtevéssel. Mert akkor én is beöltözök feketeruhás kopasz nácinak, és vegégivonulok a falvak utcáin. Valószínű, hogy az adott falu lakónak pont erre van szüksége. Pont nagydarab kopasz emberek masírozására vágynak. Valószínű. Idióta jobbik. Hát igen, a német vér kijön az embereken, csak azt nem értem miért akar mindegyik terrorizálni valakit. Ez biztos fajtajelleg vagy nemtudom. Nem tudnak megülni a seggükön, nekik az kell hogy kint bohóckodjanak az utcán. valószínű egyiknek sincs családja. De jobb is.
2014. szept. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%

Akinek nincs félnivalója, azt örömmel tölti el ez a látvány! A sok egyenruhás, akik azért vannak, hogy minket megvédjenek!

Egyetértek!

Szebb jövőt!

2014. szept. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Ezek sem azt csinálják amit kellene. Még meg sem állíthat, nem is igazoltathat. Ha engem akarna megállítani elküldeném a fenébe.
2014. szept. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%
Teljes mértékben
2014. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

"Az egész magyar nép egyetért a Jobbikkal?


A Jobbiknak van magán hadserege, az a csendőrség, a szebb jövőért polgári egyesület és a nemzeti őrsereg. A google-ban sok fénykép van a Jobbikos csendőrségről"

NEM,NEM ÉS NEM!!!!!

Az általad felsorolt dolgok még elméleti síkon is csak a diktatúrákban fordulnak elő.

Ott szoktak olyan érdekes helyzetek kialakulni, hogy 30 éven át ugyanaz a párt "nyer" ilyen 90%+ támogatottsággal, biztos annyira jól vezetik az országot, hogy mindenki imádja őket...

Magánhadsereg? és ez a karhatalmon kívül kinek kedvezne?

Nemzeti őrsereg, Hol élsz te? középkorban?

Én komolyan nem értem az ilyen embereket mint te. Az elmúlt néhány napban már vagy kb 5-6 olyan kérdés is volt ami nyíltan diktatúra párti. Úgy látszik ez kell a népnek, hogy legyen egy vezető aki megmondja, hogy mi merre hány méter. Még, hogy szabadság szerető nép vagyunk..:DDD

2014. szept. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Igen! Az egész magyar nép. Aki nem ért egyet az nem is magyar. Világos? (Azt meg ki a magyar én mondom meg!) Ugye erre a logikára épitesz???????
2014. szept. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!