Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy lehet valakinek ilyen...

Hogy lehet valakinek ilyen beteges ötlete? Normális az ilyen?

Figyelt kérdés

[link]


Stuttgart polgármestere megbüntetné azokat a városban, akiknek üres lakásuk van.


"Ezért Stuttgartban életbe léptettek egy tartományilag 2013-ban engedélyezett szabályzatot, amely szerint ha egy lakást a tulajdonosa fél évig üresen hagy, akkor akár 50 ezer euróra is megbüntethetik."


És migránsoknak adnák ki. Most nem mindegy a vezetésnek, hogy kinek hány üres lakása van? Mi köze van a polgármesternek hozzá, hogy valaki kiadja-e a lakását vagy sem? És ha valaki nem akarja kiadni?

Most ha nekem saját lakásom lenne, és édesanyám lakása megüresedne, nekem nem lenne szívem kiadni, max csak később, nem hogy még menekülteknek adják....

Meg gondolom nem azért dolgozott meg vett lakást valaki, hogy utána az állam kiadja az illegálisan Németországba özönlő embereknek.


Mit gondoltok erről?

Nem provokáció, de szerintem felháborító, hogy ilyen még csak szóba is kerülhet...



2015. szept. 29. 16:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
a nyúlon túl?
2015. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
ÉÉS TUDJA!!:)
2015. szept. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
83%
Ezek teljesen megőrültek, de nem lep meg, mert sokat vagyok Németországban, ezektől kitelik. Ez a demokrácia - nekik. Én ha ott élnék eladnám a francba az üres lakásom és elkölteném, elinnám, elutaznám a pénzt, akkor sem adnám beduinoknak de lehet, hogy el is húznék onnan a fenébe. De hova? Tényleg, mi hova fogunk menekülni?
2015. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Úgyis nevezik a németek a hazàjukat hogy vorschrifthochbergdeutschland.Volt egy olyan délutàni dokusoap műsor hogy die auswanderer.Kivándorló németekről szólt.A sláger az USA volt.

Ha valami baj lenne én gondolom maradhatnék itt a németeknél.Más kérdés hogy a NATO n keresztül talán utolérne a behívó.Nem tudom.

Az biztos hogy nem viselném túl jól ha hagynom kéne veszni az otthonom amire màr annyi devizahiteltörlesztőt kifizettem.

Viszont paintball oztam eleget hogy tudjam a fegyveres harc elég kemény dolog.

2015. szept. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
80%

Ezt én sem értem, hogy illegális bevándorlóknak ugyan miért is kéne lakást adni? Miért is kell egyáltalán elgondolkodni a menekültstátuszon?

Maga az osztrák külügyminiszter egy Törökországban lévő csúcson is elmondta, hogy az, aki 5-6 békés országon átmegy, az már alapba nem menekült, hanem csak gazdasági bevándorló. NINCS olyan, hogy valaki a háború miatt átgyalogol fél Európán csak azért, mert ott olyan országok vannak, melyek neki nem szimpik. Pláne, hogy egy csomó szír már nem is Szíriából, hanem török/libanoni menekülttáborokból "menekül" el. Tehát már amikor megindulnak, már akkor is csak a gazdaságról, életszínvonalról van szó.


Ha meg ezt a lakásost bevezetik (vagy már bevezették?) és nem tesznek ellene semmit, akkor meg is érdemlik a németek, hogy elárasztják őket a migránsok. Ha én illegálisan bevándorolnék valahova, kidobnának a francba mint macskát sz@rni már másnap. Ha én legálisan letelepedek Németországban, de nem tudom az albérletet fizetni, akkor nincs mese, megyek az utcára, vagy jöhetek haza.

De ezeknek, akik illegálisan, az összes tranzitország törvényeire magasról sz@rva, betódulnak Németországba segélyt meg lakást követelve, bezzeg biztosít lakhatást Németország. Ebből is látszik, hogy az emberi jogok, meg ez a Teréz anya-stílus is csak addig terjed, míg nem a saját állampolgáraikról van szó. Azok már senkit sem érdekelnek, az EU vezetést sem. Szégyen.

2015. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
65%
A liberálisok a hagyományos közösségek ellen bármilyen gazemberséget képesek elkövetni.
2015. szept. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
ugyan,igazán semmiség,egy kis alapműveltség:)
2015. szept. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
a sajátját biztos nem adja ki a beteg elme csak a másét
2015. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ha nekem volna egy üres lakásom, hülye volnék nem kiadni amúgy is.

Különben is, inkább lakásokban legyenek a menekültek, mint a vasútállomáson, aluljáróban, parkban ad-hoc vadkempingben.

2015. okt. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A menekültek joga hogyan írhatja felül az őslakos állampolgárét. Persze szükséghelyzet van, de lehet, hogy nemsokára már szükségállapot is lesz.
2015. okt. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!