Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sikerült valakinek leküzdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült valakinek leküzdeni a beteges féltékenységet? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 1. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
miért vagy féltékeny???
2013. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy, hogy olyan pasit kerestem magamnak, aki nem ad rá okot :)
2013. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Aki betegesen féltékeny annak ált. súlyos önértékelési problémái vannak...
2013. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem. Kerestem egy Férfit, nem egy Gerincemnincs-férget.

Az első pasim direkt mindig a volt nőről beszélt, meg azzal piszkált ki tetszik neki, minden csajjal aki a közelében volt, órákat dumált... én meg meguntam ezt.

Merthogy, nem ezt érdemlem, mivel én sose csináltam ilyet.

Az, aki őszintén megosztja a másikkal az életét, nem beszél mindenféle exekkel mindenféle sikamlós témákról, amellett nem is jön ki féltékenység.

2013. ápr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha nem bízol a barátodban/barátnődben akkor az elég nagy baj..

Szerintem szimplán bizalmi kérdés..

2013. ápr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Régen elolvastam facebookon 1 elég pikáns beszélgetését 1 csajjal, hogy ki mit szeret az ágyban és miket fognak együtt csinálni...és más csajokkal is flörtölt facebookon, de azt mondta hogy nem gondolta komolyan, csak az önbizalmának kell. Én mar azelőtt is féltékeny voltam, de azóta tiszta bolond lettem. Nagyon szeretem a barátomat és nem akarom elveszíteni, de nem tudom küzdeni le a féltékenységet. És nagyon durva dolgokat csinálok. Ő az elején még próbált nyugtatni és mind mondogatta hogy bízhatok benne, de már belefáradt. Már inkabb csak menekülne tőlem
2013. ápr. 1. 15:31
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben szakítanék. Egy dolog az, hogy én nem bírnám idegekkel, a másik dolog meg, ha a barátod valóban szeretne, akkor elég önbizalomnövelő lenne neki az, hogy vele vagy és szereted! Nem lenne szüksége más lányokkal való szexuális töltetű beszélgetésekre! Ha az én barátom ilyet csinálna, az első után repülne..akármennyire szeretem.


19/N

2013. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

“Féltékenység? Ugyan minek! Aki szeret, marad. Akit lehet, azt viszik. .. és akit el lehet vinni, azért nem kár.” ...


Én erre gondoltam. A féltékenység valójában az önbizalomhiányból fakad.

2013. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

Sajnos ahogy elnézem te itt nem alaptalanul féltékenykedsz. Egyik haverom ezért kidobta a nőjét..ők csak simán kokettáltak flörtölgettek nem volt szexuális jellegű téma de az mindegy is. A flört is megcsalás. És aki eljut a gondolatig annak a tettei sincsenek már messze..

Ráadásul így sosem fogod legyőzni a féltékenységedet mert okot ad rá. Dobd ki!!

2013. ápr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg ezt a számot. http://www.youtube.com/watch?v=AH4Y6B7CM-w
2013. ápr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!