Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A németek és az osztrákok...

A németek és az osztrákok miért imádják ennyire a menekülteket?

Figyelt kérdés

Bécsben tanulok, és épp most volt nemrég egy 100ezres tüntetés Európa "orbanizációja" ellen.

Magyarul a menekültek mellett tüntettek.


Miért védenek/szeretnek/várnak szívesen olyan embereket, melyeknek a 80%-a nem háború elől menekül, hazudnak a nevükkel/lakhelyükkel/állampolgárságukkal/céljukkal/múltjukkal kapcsolatban, és egyértelműen csak a szociális háló vonzza őket?

Az ellen miért nem szólalt fel senki, hogy már az X. németet teszik utcára az albérletéből azért, hogy menekülteknek adják ki?


Azért miért nem tüntetnek, hogy a fociedzőről, akivel a petrás botrány volt, nyíltan kiderült a kurdoknak köszönhetően, hogy terrorista?


Miért kell a menekülteknek "Welcome party"-kat rendezni?

Főleg, hogy a menekültek 100%-a ILLEGÁLISAN jön be az országba, illegálisan vonulnak át fél Európán, mert nekik a szegényebb országok nem kellenek. Láttam olyan videót, amelyben páran elmondták, hogy haza fognak menni, mert nem akkora a jólét, ahogyan ők azt ELVÁRTÁK.



Miért szeretik és támogatják a németek és az osztrákok ezeket az embereket?

Komolyan nem veszik észre a hazugságokat, stb.-ket, vagy nem is érdekli őket?

Én például azért jöttem ki, hogy adózzak, dolgozzak, hasznos tagja legyek a társadalomnak, de ezt a "Flüchtlinge Wilkommen" mentalitást nem bírom megérteni, főleg, amennyit olvastam a menekültekről.



2015. okt. 4. 18:28
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/124 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, ha már szeretni és segíteni akarnak valakit, akkor miért ezeket a kegyetlen, és a keresztényeket gyűlölő embereket választották. Miért kell játszani a tűzzel? Ez olyan, mint amikor idős, magányos emberek szóba állnak hajléktalanokkal, beengedik őket a házukba, enni adnak nekik, aztán a hajléktalanok végeznek az idős emberrel.
2015. okt. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/124 anonim ***** válasza:
22%

"Például arra a felvetésedre érkezett válaszokra, miszerint be kéne zárni a magyarokat is a saját hazájukban. Vagy ha nem tudsz mit mondani, legalább ismernéd be, hogy nincs igazad... Kevésbé szánalmas, mint ez a sok baromság, amit irkálsz."


Rendben válaszolok, habár szerintem teljesen egyértelmű a válasz. Azért kéne bezárni, hogy kiderüljön csak a menekültek vagy a magyarok is letepernék ha valaki ételt hoz, elkezdenének kiabálni, ők is kiakadnának, ha nem kapnak áramot és még idesorolhatnék mindent, amit a menekültek ellen hoztatok fel.


A videóban szereplő emberről meg neked az a véleményed, hogy rinyál. Azt mondta teljesen normális hangnemben, hogy ott csak enni, aludni és lassan internetezni lehet. Ha ebből neked az jön le, hogy mocskos európaiak nem adnak nekünk gyors internetet, akkor fordulj orvoshoz, feltehetőleg paranoid személyiségzavarban szenvedsz.

2015. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/124 anonim ***** válasza:
22%
Mindig nem értem...miért kell civilizálatlan vadembereket összehasonlítani kulturált emberekkel? A te általad annyira istenített "teszt" ezt akarja megvalósítani. Meg miért kéne ellátni ezeket a nem kívánatos személyeket mindennel? No meg ha menekült honnan van telefonja? háborúban vásárolta? és minek kell internet...a háborúban bombázásban otthon maradt spanjainak írogat vagy mi? :)
2015. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/124 anonim ***** válasza:
22%
Tőled nem várok választ. Nácikkal nem beszélek.
2015. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/124 anonim ***** válasza:
100%

"Rendben válaszolok, habár szerintem teljesen egyértelmű a válasz. Azért kéne bezárni, hogy kiderüljön csak a menekültek vagy a magyarok is letepernék ha valaki ételt hoz, elkezdenének kiabálni, ők is kiakadnának, ha nem kapnak áramot és még idesorolhatnék mindent, amit a menekültek ellen hoztatok fel."


Ha egy magyar embert indokolatlanul zárnának karanténba a saját hazájában, jogosan lenne felháborodva. Viszont a gazdasági bevándorlók maguk választották ezt az utat, senki nem hívta őket, törődjenek bele, hogy ilyenek a körülmények. Lehet máshol próbálkozni, vagy hazamenni, ha nem tetszik.


"A videóban szereplő emberről meg neked az a véleményed, hogy rinyál. Azt mondta teljesen normális hangnemben, hogy ott csak enni, aludni és lassan internetezni lehet. Ha ebből neked az jön le, hogy mocskos európaiak nem adnak nekünk gyors internetet, akkor fordulj orvoshoz, feltehetőleg paranoid személyiségzavarban szenvedsz."


Nem tudom mit szeretne még. Egyelőre nem elég ennyi, hogy megnyugodhat, biztonságban van, enni kap, stb (- már ha ragaszkodunk ahhoz a meséhez, hogy ő a poklok poklából menekült el...) Tehát valóban egy menekültnek ez a legnagyobb problémája, hogy lassú a net és unatkozik? Valahogy én úgy képzelem ezt a dolgot, hogy ha nekem kellene menekülnöm, mert lebombázták a hazámat, megölték a családomat, barátaimat, minden elpusztult, ami számomra valaha is fontos volt, akkor nem hiszem, hogy egy menedéket nyújtó országban nekiállnék hőzöngeni amiatt, hogy milyen az étel (- örülök, hogy ehetek, ihatok), lassú az internet (- mondjuk valószínűleg olyan mély depresszióba lennék zuhanva, hogy leszarnám a netezést), nincs a közelben pub (- biztosan szórakozni lenne kedvem, világos...), hideg van (ez oké, de a sírban hidegebb lett volna...) Kristálytisztán látszik mi a helyzet, főleg abból, ahogy követelik a pénzt!

2015. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/124 anonim ***** válasza:
100%
Náci? miért vagyok náci, azért mert átmosták az agyad? légy már tisztában a fogalmakkal te kis troll báb :)
2015. okt. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/124 Saavedro ***** válasza:
100%

"Nácikkal nem beszélek."


Kifejlett agy, no meg észérvek nélkül nehezen is menne! A teszted meg egy fhaszhság. Ha én illegálisan szíriába mennék (akarnék menni, mert el se jutnék odáig) mi is történne? Egy biztos, hogy alap lenne, hogy befogom a pofám és behúzom fülem-farkam.

2015. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/124 anonim ***** válasza:
100%
#107 ez az, kimegy valaki külföldre elfogadja az ottani szabályokat, nem követelőzik, beilleszkedik, legalábbis minden értelmesen gondolkodó ember így tesz, nem pedig csattogtatja a nyálát mint ahogy ezek a drágalátos "merkel által meghívottak teszik" lehet, hogy van köztük olyan aki valóban igazán a bombázás elől menekül de elenyésző a számuk + gyanúsan megugrott a szírek száma az utóbbi időben...a legnagyobb költői kérdés azonban miért nincs papírjuk? ha valakinek nincs titkolnivalója akkor nem dobja el az iratait. :)
2015. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/124 anonim ***** válasza:
41%

"Nem tudom mit szeretne még. Egyelőre nem elég ennyi, hogy megnyugodhat, biztonságban van, enni kap, stb (- már ha ragaszkodunk ahhoz a meséhez, hogy ő a poklok poklából menekült el...) Tehát valóban egy menekültnek ez a legnagyobb problémája, hogy lassú a net és unatkozik?"


Nem, nem a legnagyobb problémája ezt csak te látod bele. Ettől még nem fogja azt mondani, hogy kész felüdülés nem életveszélyben lenni.


"Egy biztos, hogy alap lenne, hogy befogom a pofám és behúzom fülem-farkam."


Nem, ezt csak képzeled. Ahogy minden ember a Földön te is elmondanád a körülményeket, ha megkérdez egy riporter.


"Ha egy magyar embert indokolatlanul zárnának karanténba a saját hazájában, jogosan lenne felháborodva. Viszont a gazdasági bevándorlók maguk választották ezt az utat, senki nem hívta őket, törődjenek bele, hogy ilyenek a körülmények. Lehet máshol próbálkozni, vagy hazamenni, ha nem tetszik."


Eddig még te is azt állítottad, hogy nem mindenki gazdasági bevándorló. Szóval nem tudok mit mondani az indokolatlan karanténbazárásról, mert megváltoztattad az álláspontodat.

2015. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/124 anonim ***** válasza:
100%

"Eddig még te is azt állítottad, hogy nem mindenki gazdasági bevándorló. Szóval nem tudok mit mondani az indokolatlan karanténbazárásról, mert megváltoztattad az álláspontodat."


Vártam már, hogy kiforgasd a szavaimat :) Most sem mondom azt, hogy mindenki gazdasági bevándorló, de meg lehet nézni kik hőzöngenek: azok az életerős fiatalok, akik jönnek a lassú internettel, fos kajával, pénzköveteléssel - tehát a gazdasági bevándorlók. A családok általában meghúzódnak a háttérben, nem sopánkodnak, csak az otthoni helyzet miatt.

2015. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!