Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólsz ezekhez a cikkekhez...

Mit szólsz ezekhez a cikkekhez? A Jobbik parlamentbe jutása nem tesz rosszat hazánk nemzetközi megítélésének?

Figyelt kérdés

ECONOMIST

[link]


THE TELEPGRAPH

[link]


EARTH TIME

[link]


LOS ANGELES TIMES

[link]


2010. márc. 15. 18:40
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Nono. Ezt nem Magyarországról írták, ezt a Jobbikról írták.
2010. márc. 29. 20:24
 22/30 anonim ***** válasza:
79%

"Vona Gábor felszólalásaihoz lehet majd igazítani a BUX minden mélyrepülését..."

LOL! És mi van akkor, ha mélyrepülésbe kezd a tőzsde? Lezuhan az OTP, a MOL 0.000001-re és felvásárolom. Majd adok olcsó hitelt az embereknek és olcsó benzint. Még Dubai-ból is ide jönnek majd tankolni és a Svájciak is itt nyitnak majd számlát :D


Ekkora hülyeséget. Egy sima médiahírrel le lehet húzni egy céget a tőzsdén. Sőt! Bárkit...

És mint tudjuk itt mindenki a médiára esküszik. Mert a Mónikában és a Joshiban is megmondják az élet értelmét...


Ja! És hogy tud egy párt a másik háta mögött lopni?

Kb. úgy, ahogy egy kutyának odadobsz egy húst és máris kipakolhatod a házat :P

2010. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
45%

Meg kellene nézni milyen ember az átlag jobbik szavazó


~Ma olvastam az egyik plakátjukat. Az volt rajta, hogy 20 év (gondolom börtön) az elmúlt 20 évért.~


Ebből és még több dologról én arra következtetésre jutottam, hogy a jobbik a sikertelen emberek pártja. Azoké akik a saját egyéni színvonaluk miatt nem voltak képesek reagálni a rendszerváltás, miatt kialakult kihívásokra és most szinte gyűlölködve erőszakosan kérik a jussukat. Egy ismerősöm is még rendszerváltás előtt egy állami cégnél egy laza kis állásba, nap mint nap nejlonzacskóba hozta haza a gyárat. Megszűnt a munkahelye, lecsúszott, az új állásba a régi mentalitást vitte, persze ezt nem díjazták. Most lelkes jobbikos, gárdista és utálja a kulák vállalkozókat.


Mindenkinek áll a zászló, mindenkinek el kell rajta gondolkozni, mit tud tenni magáért, aztán a családjáért és a hazáért.

Ha az ember magával elégedetlen nem az a megoldás, hogy hordákba tömörülünk és lejáratjuk az országot.

2010. márc. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

"Ebből és még több dologról én arra következtetésre jutottam, hogy a jobbik a sikertelen emberek pártja. Azoké akik a saját egyéni színvonaluk miatt nem voltak képesek reagálni a rendszerváltás, miatt kialakult kihívásokra és most szinte gyűlölködve erőszakosan kérik a jussukat. "


Igen, azt hiszem, teljesen igazad van.

2010. márc. 30. 01:27
 25/30 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:28


látom, nagyon értesz a gazdasági összefüggésekhez.


ez egy dolog, h nem szabad lopni és azt meg kell akadályozni. de mindenkit lezsidózni vagy egy népcsoportot kollektív hibáztatni mindenért eléggé szűk látókörű, igazságtalan és veszélyes megoldás.


te mit szólnál, hogy ha az összes lakost a te utcádban lecsuknák, mert abban az utcában láttak egy bűnözőt?

2010. márc. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

reakció 02:42-nek

"látom, nagyon értesz a gazdasági összefüggésekhez."

Szerintem jobban átlátom, mint az átlag. (mint pl. a kérdező)


"... de mindenkit lezsidózni vagy egy népcsoportot kollektív hibáztatni mindenért eléggé szűk látókörű, igazságtalan és veszélyes megoldás."

Ezt nem vonom kétségbe (mondjuk ki sem emeltem egyetlen népcsoportot sem), de ha már itt vagyunk...

Valami oknál fogva a figyelmet maguk felé fordítják egyesek kb. a következőkkel:

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=EC6C-cAc240

[link]

[link]


A "zsidózás" világszintű és talán nem ok nélkül. Pláne, hogy Magyarországot a 2.VH-ban megszállták a németek, majd a ruszkik. És minket azért hibáztatnak, mert együttműködtünk velük.

Ha fegyvert tartanak a fejedhez, mondjál nemet!

Most is kb. ez van, csak eltorzult demokráciának hívják.


Ezek a tények és nem egy összevagdosott Bors "magazin" gyűjtemény.


"te mit szólnál, hogy ha az összes lakost a te utcádban lecsuknák, mert abban az utcában láttak egy bűnözőt?"

Saját eset. Családommal és velem történt meg.

Tavaly nyáron egy éjszaka, az autóm lengéscsillapítójának a hangjára ébredtem (szerencsére jó állapotban volt:)). Kimentem az udvarra és a kocsimban egy "újparaszt" próbálta kiszedni a CDmet (előlap 10E a feketepiacon). Betörte a hátsó ablakot (azóta sem értem miért a hátsót) és bemászott. Odakiabáltam és menekülőre fogta a dolgot (eközben öcsém is kijött a házból). Éppen mászott volna kifelé a kerítésen, amikor elkaptam. Ekkor kezdődött az akciójelenet...

Elkezdett visítani a srác és megjött (Ladával) a felmentősereg. Kiszálltak hárman a kocsiból és a kerítés melletti sittből, téglával elkezdtek dobálni minket. Ekkor elengedtem az "újparasztot" és elkezdtem hátrálni. A srác kiugrott az utcára és beült a kocsiba. A téglaeső tovább folytatódott addig, míg az öcsémet fejbe nem találta az egyik (nekem a csuklóm tört el védekezéskor). Na erre "picit" bedühödött és elindított egy téglát Ő is, ami a kocsi hátsó ablakán be, majd kiszállt, a kis po:cs orra előtt. Ekkor már apám is kijött és a felmentősereg menekülőre fogta a dolgot.

Mikor a rendőrségen voltunk feljelentést tenni, furcsa módon megjelent az ottani vajda és "lebizniszeltük" a dolgot. 2 havi fizut csengetett ki öcsémnek és nekem is.


Konkrétan, ahol most lakom csak "sógorok" élnek. Páran vagyunk kisebbségi magyarként a faluban. Ha ide átjönne egy is az említett "megélhetési"-ekből és próbálna akár egy gyufaszálat is meglovasítani, karba tett kézzel nézhetném végig, ahogy lelövik és elföldelik.

Ja! És még hír sem lenne belőle.


És egy kis ráadás, hogy friss legyek:

[link]

Ebben az esetben a helyes eljárás, ha lelövik a behatolót!

2010. márc. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Majd akkor kell adni a külcsínre, amikor a belbecs rendben van már. Vagy a hazánk egykoron jobb(?) nemzetközi megítélése hozott valamit a konyhára? Mert a beáramló külföldi tőke az kiviszi a hasznot és még adókedvezményt is élvez...
2010. márc. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

sajnálom, ami veled történt.


ennek ellenére úgy gondolom, h külön kell választani a dolgokat. ha soros olyasmit tesz, ami etikátlan vagy rossz vagy törvényben ütközik, akkor azt soros tette és nem "a zsidók". ebben az összefüggésben teljesen lényegtelen hogy az illető zsidó, kínai, afrikai, magyar vagy esetleg más népcsoporthoz tartozik.


ha pl. németországban elkapnak egy magyar nemzetiségű bűnözőt, akkor sem "a magyarok" tették, hanem az a bizonyos ember. nekem semmi közöm hozzá, tehát engem na ez alapján ítéljenek meg.

2010. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

K.rvára elegem van,hogy mindenki,főleg ilyen birka kérdezők megállás nélkül a Jobbikról pofáznak!

arról magyarázzál,hogy az elmúlt jó pár évben hova tüntek a sok száz-ezer milliárdok?Hogyan lettünk a régió,sőt az unio sereghajtója?Hova lett a vidék,a vasutak,a bezárt kórházak,iskolák?erről magyarázzatok,ne a Jobbikot szapuljátok mindíg!!Fosik tőlük a valagatok azért szidjátok,ugyanúgy ahogy a többi párt!Beszéljetek inkább az eltünt vagyonról,a kiárusított országról!Amihez többek között a ti szavazatotok is hozzájárult!

2010. márc. 31. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Válasz 19:51-nek


Nem tudom, hogy emlékszel-e az Ausztriai kiírásokra?

"Ne lopj magyar!"

Én nem foglalkoztam vele. Nem vettem magamra. És nem mentem az utcára hőzöngeni, hogy meg vagyok különböztetve, merthogy én lopok...


Magyarországon nem az a gond, hogy a zsidózás meg a cigányozás megy.

Nem!

Az a gond, hogy akik elkövetnek bármit is azzal érvelnek, hogy őket azért vették elő, mert ő egy kisebbség...

Ezért is találták ki a "megélhetési-bűnözés"-t. Ami tulajdonképpen nem büntetendő, mert csak a családjának akar segíteni hogy ne haljanak éhen.

Tudod mit?

Az, aki védi az "ilyeneket", ne olyan környékről prédikáljon, ahova az "újparaszt" be se meri tenni a lábát, mert a rendőrök rendszeresen járőröznek a környéken! Költözzön le tanyára és garantálom, hogy 1 hónap múlva vasvillával kergeti őket.

2010. márc. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!