Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trump, Sanders és Clinton...

Trump, Sanders és Clinton közül ki a legcionistább? Ki a legkevésbé?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Cionistabb ?

Ugy gondolod hogy melyik szeretne mielobb egy zsido allamot megalapitani es zsidokat odatelepiteni ?

Mert az lenne ugye a zionism צִיּוֹנוּת, ( tziyonut ) definicioja.

2015. okt. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D-Mano ***** válasza:

Akár így is érthetné, mivel belátható időn belül a legnagyobb létrehozható állam az egész Föld területe...(AKÁR!)

Ez a kérdés sejteti legalább néhány vonatkozásában azt az álláspontot, miszerint az USA a zsidóknak (inkább a zsidóság egy csoportjának) a befolyása alatt áll. (És azért hiába vannak az USA-nak "válságjelei" = az álláspontok, melyek szerint Oroszország, Kína vagy valaki más már megelőzte vagy kezdi utolérni stb., beláthatjuk az USA-ban- ha elméletileg is, de- van potenciál a Föld meghódítására [főleg, hogy gazdasági hadviseléssel és bábkormányokkal már nem is szükséges egyértelműnek lennie, hogy most az egyes országokban ki a valódi úr: az USA, Izrael vagy valaki más...])

Tegyük fel, ez igaz, abban az esetben nem is nagyon hallanál ezekről a nevekről a következő választások kapcsán, ha nem a cionista értékeket képviselni, és nem a zsidók befolyása alatt állna.

Tehát itt vagy ezen emberek személyes meggyőződéséről vagy látszatpolitikájának irányultságáról érdemes beszélni. Annyira nem vagyok benne az USA politikájában, hogy tudjam ezekre a választ, de a gyakorlatot tekintve mindegy, úgyis a zsidó akaratot hajtja végre végül.

Ne tegyük fel, hogy igaz a zsidók befolyása az USA-ra: ebben az esetben az illetők politikájának elemzése szükséges, tehát cseréljük ki a "látszatpolitika" szót "politikára".

2015. okt. 19. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ok, Mr #2, ertem mire gondol.

Viszont a kerdezo a " cionistabb " kifejezes helyett ha " zsidobarat " vagy " Israelbarat" kifejezest hasznalta volna, nem tette volna ennyire egyertelmuve hogy nem teljesen erti a cionizmus szo jelenteset.

2015. okt. 19. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azam, csakhogy a kerdezonek nem tudasszomja kielegitese volt a celja. Egyszeruen izgatni akar Izrael vagy a zsidok ellen.
2015. okt. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljatok, ne tereljetek!
2015. okt. 20. 21:33
 6/6 D-Mano ***** válasza:

#2-es válaszoló vagyok.

Nem szándékoztam terelni, bocsánat, ha nem volt egészen megfelelő a válaszom. Az előző válaszom összegzése, valamint a személyes álláspontom az lenne, hogy a látszatpolitikájukban ugyan eltérhetnek, de a gyakorlatban valószínűleg nincs különbség a cionizmusuk között. (Abból kiindulva állítom, hogy az én meglátásom szerint az USA politikája zsidó befolyás alatt van, ebből következően az ettől [valóban] eltérő politikájú politikusok labdába sem rúghatnak, nevük kevéssé lehet csak ismert)

2015. okt. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!