Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Soros György nem fél attól,...

Soros György nem fél attól, hogy ha az USA is kiveszi részét a migránsok befogadásából, akkor esetleg az ő kertkapuján is kopogtatni fog néhány kedves iszlám fiatalember?

Figyelt kérdés
2015. okt. 19. 22:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%
De véditek.... nem látjátok a fától az erdőt. Disszidens hazaáruló.
2015. okt. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
38%

"Disszidens hazaáruló"... Remek hozzászólás. Kíváncsi vagyok a politikai nézetedre. Csak azért, mert ez a kifejezést eddig inkább Kádárék használták. :) Úgy látszik vannak akik már annyira szélsőjobbosok, hogy már szélsőbalosok is egyben. Így kerek a világ! :D


Egyébként a nagy honvédő Rúgólábú L. Petra operatőr micsoda? Ja ő keletre megy, és Putyin karjaiban sírja ki a bánatát, az okés. Egyébként az megvan, hogy Orbán a Fideszeseket is támogatta keményen?

2015. okt. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
44%
Milyen ember az, aki arra tanítja a migránsokat, (bocsi, weboldal és szórólapok, hogy jobban megtalálhassák a weboldalát, így még több pénzt tud eltenni) hogy hogy lehet kicselezni a magyar határőröket, hogy mit kell mondani nekik, ha végül elfogják őket. Milyen ember az, akinek Gyurcsány a haverja, pénzzel tömik egymást, és Soros mindig akkor támadja az országot, amikor a jobboldal van kormányon, holott anno a baloldal miatt ment ki... Nekem az ilyen ember nulla. És nem is baj, ha azt hiszik hogy irigy vagyok rá. Hiheti akárki. De inkább megdöglök, ha azon múlik, mint hogy olyan gerinctelen legyek mint ő.
2015. okt. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kedves 10:26-os, én nem hiszem, hogy irigy vagy rá, csak azt gondolom, hogy elvakít a gyűlölet, és így nehezebben megy a gondolkozás.

"Milyen ember az, aki arra tanítja a migránsokat, (bocsi, weboldal és szórólapok, hogy jobban megtalálhassák a weboldalát, így még több pénzt tud eltenni"

- kicsit összefüggéstelen, de azért elárulom, hogy pl. marketinget is igénybe vevő vállalkozó.


"hogy hogy lehet kicselezni a magyar határőröket, hogy mit kell mondani nekik, ha végül elfogják őket."

- kicsit szintén egyoldalú megközelítés, de pl. ügyvéd, jogi tanácsadó. Emlékszel, hogy mindenkinek joga van a vele szemben eljárás során ügyvédet fogadni?


"Milyen ember az, akinek Gyurcsány a haverja, pénzzel tömik egymást"

- Hát nem is tudom, ilyesmi sokkal nagyobb léptékben van mostanság Magyarországon, és Soros a saját pénzét tömi másokba, míg a Fidesz a KÖZ pénzét tömi a haverjaiéba.


"Soros mindig akkor támadja az országot, amikor a jobboldal van kormányon, holott anno a baloldal miatt ment ki... "

- Emlékszel még arra, amikor a Fideszt és a rendszerváltókat támogatta nagyon? '89 előtt és környékén nem a jobboldal volt hatalmon, ahogy én tudom (már most már egyre jobban hasonlít a Fidesz a '60-as évek politikai módszerekre). Ja talán akkor még sperma sem voltál. Nem lehetséges talán, hogy a demokráciáért harcoló emberek oktatását, szervezetek működését támogatja?

Persze vannak, akik valamiért a diktatúrában érzik magukat otthon.

2015. okt. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"...és Soros a saját pénzét tömi másokba,..."

és Schwartz György saját pénze honnan van szerinted te!?

nem tisztességes munkából, hanem másoktól csalta ki.

2015. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

És Orbán, L. simon, és a többi pénze honnan van, "te"? :)

Amúgy meg ne terelj, Sorosról beszéltünk, és arról, hogy a demokráciát támogatja-e vagy a baloldalt (amit persze szerintem összemosol a sztálinizmussal, kádárizmussal, és hajlamos vagy megfeledkezni arról az apróságról, hogy a Fideszben több az ex-MSZMP-s, mint a baloldali pártokban együttvéve. :)

Ismét mondom: NE TERELJ!

2015. okt. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Milyen terelésről beszélsz? Ki kezdett el Orbánról, Kádárról meg mindenki másról beszélni? TE! Akkor ki terel? Olvasd már vissza, hogy milyen ökörséget írkálsz!
2015. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Visszaolvastam, és megállja a helyét az, amit írtam.

Kifejtem más szavakkal, mert úgy látom, nem megy a szövegértés neked (bár szerintem mélyebben gyökeredzik nálad a probléma.


Az volt a téma eredetileg, hogy Soros csak a jobboldalt támadja, meg hazaáruló, és a pénzért teszi az egészet, pedig ő is a baloldal elől menekült ki, és ez micsoda ellentmondás.


Soros nem a Baloldal miatt hanem a diktatúra miatt menekült ki (feltételezem) Akkor "baloldali" volt. Ha jobboldali diktatúra lett volna, ugyanazzal a lendülettel menekült volna, ha megtehette volna.

Végig a diktatúra ellen, tehát legyen az bal- vagy jobboldali diktatúra küzdött.

Rendszerváltás környékén a Fideszt is támogatta elég rendesen, emlékszel erre?

Most, hogy a Fidesz alakít ki diktatúrát, most ő ellene. Ez azonban nem személyes, nem is párt elleni harc, hanem diktatúra elleni harc. Ha holnap arra ébrednénk, hogy jéééé, csoda történt, Orbán megtért, nem akar diktatúrát, csak a nép javát szolgálni a sajátját háttérbe helyezni, akkor szerinted mi lenne?


Így jött szóba Kádár és Orbán (Orbán teljesen ugyanazt csinálja, mint Kádár, csak éppen a kínzás nincs.

De a sajtót, már kezdik cenzúrázni, az interneten is van erre törekvés, még a Facebookon is...


Ez egy demokráciára vágyó embernek nem tetszik. Soros Györgynek sem tetszik. Talán épp azért teszi amit tesz, mert nem felejtette el hogy honnan jött el, és miért jött el.


Ezek után lehet jönni jóskapistát, gipszjakabot stb, csak terelés.

Amiért én jöttem hozzád hasonlóan oda nem illő nevekkel, az arról szólt, hogy Orbán és a sleppje ezerszer rosszabb, mint Soros valaha is volt. És nem állítom, hogy ő szent, vagy nem szent, biztos meg volt a maga tehetsége, de Mészáros pl nem a tehetségén gazdagodott meg szerintem, hanem más kárán. És senki fejéhez nem tartottak stukkert, hogy vegyen fel hitelt, vagy kössön szerződést Sorossal...

2015. okt. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!