Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ti nem érzitek úgy, hogy az...

Ti nem érzitek úgy, hogy az EU-ban mindenféle jött-ment betolakodónak több joga van, mint egy európainak? Ez a demokrácia, liberalizmus, egyenlőség?

Figyelt kérdés

Igen, ezt egy másik kérdés szövege alapján tettem fel

De szerintem igaz.


Egy magyar embernek is, ha nem dolgozik, és már nem diák, havi 6000 forintot kell fizetnie, hogy orvosi ellátástbkapjon.

Ausztriában pedig mindenféle tízezerszámra beözönlő barbár hordák beazonosíthatatlan tagjainak ingyen jár, még a gyógyszerért sem kell fizetnie!!!

Pedig ott még drágább az egészségbiztosítás.

Még a nőknek sem, és a gyerekekenek sem adnak csak úgy ingyen, nekik is fizetni kell, aki azt mondaná, hogy legalább a nőknek és a gyerekeknek adjanak. Nekik sem jár, fizessék ki a gyógyszert, nekem is ki kell sok ezret, ha beteg vagyok.


Ugyanígy, nekünk sokezer forint a vonat, és a buszjegy, ezeket meg ingyen viszik, és különbb kocsikkal, mint amiért mi sokszor kemény ezreket kiadunk. (az már más dolog, ha összeszarják, mert nem ismerik a WC-t, undorítóak ezek az "emberek"!

Ha nem fizetett a közlekedésért, akkor menjen gyalog, fagyjon meg, engem nem érdekel, senki nem mondta, hogy idejöjjön, úgy kell neki, itt is megfagynak hajléktalanok, tömegközlekedésről még csak nem is álmodnak.


Ugyanígy, ha valamelyik magyar állampolgár így tönkreteszi a szerelvényeket, környezetét, azt is megbírságolják.


De például az uniós gyermek, női jogvédelem, stb, mikor léptek fel a "jövő németei, vagy franciái" között lévő családiberőszakkal szemben?


De már eleve kaját sem kellene kapniuk, hiszen még itthon sem sikerült felszámolni az éhezést, hogyan gondolják valakik, hogy egyetlen kenyeret is adjanak valakinek, aki itt csak kárt okoz, amíg itt valaki éhezik?


Pedig igen, ők itt csak kárt okoznak, ennyi erővel ez olyan, mintha csótányt etetnék otthon, vagy patkányt, hiszen annak is vannak jogai.


2015. nov. 2. 19:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy engem az nem zavar? Na látod, ezért nem lehet komolyan venni az ilyen hőbörgéseket.
2015. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Aki mondta, hogy hogy lehet emberekről így beszélni, azoknak mutatnám ezeket a felvételeket, kérdezem én, hogy ember hagyhat-e ilyet, és mi jogosítja erre fel, és érdemel-e együttérzést:

[link]

[link]

[link]

[link]


Itt az utolsón látszik, hogy valóban zárva volt a WC :)

erre nem lehet ráfogni, pont mellé ment :D


nem is tudom, hogy hogy lehet elhinni ezt, ez inkább csak a 444 meg egyéb szutyok oldalak hülyesége, hogy zárva volt

2015. nov. 2. 20:01
 13/20 anonim ***** válasza:
ma 19:47 es válaszomra ezt a privát üzenetet kaptam : (Nem is kellenek ide azok a határon túli élősködők) Vélemény erről?
2015. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Biztos az a 444-es, második válaszoló írta, aki szerint a máv záratta le a vonatok WC-jét :D


Ezek a szennylapok ugyanúgy gyűlöletet keltenek, csak éppen nem a migránsok ellen, hanem a határon túli magyarok ellen, ott az az ellenségkép :D


Pedig mennyivel jobban tudnák mondjuk a határon túli magyarok behívásával javítani a munkaerőhiányt, mint a migránsokkal.


Velük azonos a nyelvünk, a kultúránk, értékrendünk, stb.

2015. nov. 2. 20:08
 15/20 anonim ***** válasza:
12%
#14: Kit érdekel mit kapsz privátban?:D
2015. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
14: "vélemény erről?" hol érdekel?? magánügyed mit kapsz mit nem
2015. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem gondolja.
2015. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"A vonatok WC-it pedig maga a MÁV záratta le a MÁV alkalmazottakkal."


Forrás, vagy a degenerált koalíciós pártszekta agymosáson (már ha nektek van olyan is) mondták? :D


Szerinted olyan hülyék a Mávnál, hogy készakarva összesz.rassák a vonatot? Csak mert nem életszerű. :)

2015. nov. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Énnekem ugyan nem azonos az értékrendem a sok szélsőjobbos, nyilas háborús bűnösök verseit olvasó, bigottan vallásos, állami pénzből finanszírozott Romániából átjött magyarajkúval."


Sokan másoknak meg a wc-t használni nem tudó "informatikusokkal, mérnökökkel", na meg persze a hozzád hasonló mélyliberálisokkal sem, szóval inkább azok a magyarajkú" románok.. :)


Szerencsére nem fogtok választást nyerni, és ez így van jól!

2015. nov. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Arra kevésbé figyelek, mert leköt az a tömeg, amely lázasan keresi az orra előt heverő joghegyet, de nem látja.


A második bekezdésről a klasszikus vicc jut eszembe. Miért kerül ezerbe magánál a banán? Az nagyon sok! Adja olcsóbban. Minek? Ez ennyi. De a túloldalon 200-ért adják. És miért nem ott veszi? Ott nincs. Na látja, akkor nálam is 200 lesz.

2015. nov. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!