Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Párizsi merénylet után...

A Párizsi merénylet után végre észhez térnek az európai vezetők?

Figyelt kérdés
2015. nov. 13. 23:40
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
20%
És kidobják a nácikat Európából? Remélem.
2015. nov. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
*párizsi elnézést
2015. nov. 13. 23:48
 3/51 anonim ***** válasza:
63%

Első, neked komolyan az a bajod, hogy van, aki elle zi a határok nélküli Európát, ahol mindenki szabadon szaladgálhat ki-be, aki ellenzi a tömeges migrációt, aki szabadon fellép a terrorizmus ellen, stb.?

Én nem látok nácikat Európában, csak olyanokat, akiket a szélsőséges, diktatorikus, szólásszabadság-ellenes liberálisok lenáciznak, alaptalanul.


Én remélem, hogy mivel ez pont időközi választások előtt történt, észhez térnek kicsit a franciák, és oda szavaznak, ahova kell.

Mivel a jelenlegi vezetés teljesen menthetetlen, Merkel, Hollande még akkor is több jogot adna egy jött-ment senki betolakodónak, mint egy németnek, franciának, én magukban a választópolgárokban bízok végre.


Vive Marine, vive le Front National et vive la France !! :D

2015. nov. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
58%
Aha, főleg a mi kormányunk, akik letelepedési kötvényt árulnak mindenkinek! Jól hallod, mindenkinek!
2015. nov. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
78%

Ha most nem indul be a határzárási dominó, akkor sose.


Inkább úgy kérdezd, hogy hány embernek kell még meghalnia, hogy Merkel ne jótékonykodjon tovább a német adófizetők pénzén.

2015. nov. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 tetro ***** válasza:
90%

00.14

mondjuk kíváncsi vagyok, hogy ezek a támadók honnan származtak. mert ha eleve Párizsban születtek, akkor a határzár nem nyújtana túl sok védelmet...

2015. nov. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 szántóvető ***** válasza:
77%

nem tudom mit vársz az európai vezetőktől,nem lőhetnek főbe mindenkit aki nem európai.

Európa sírni fog,az emberek nincsenek biztonságban többé.

az iszlám előrenyomulás nem tartóztatható fel,állandó terrorcselekményekre kell felkészülni.

2015. nov. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 tetro ***** válasza:
48%

00.24

Valójában azt gondolom, hogy az egyetlen megoldás a terror ellen a stabilizálása a Közel-Keletnek. Nem úgy mint Iraknak mondjuk...

2015. nov. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
83%

"mondjuk kíváncsi vagyok, hogy ezek a támadók honnan származtak. mert ha eleve Párizsban születtek, akkor a határzár nem nyújtana túl sok védelmet..."


Valóban, de akik idetelepednek szépen potyogtatják a kölyköket, akik később simán radikalizálódhatnak. Charlie Hebdo-s terrortámadásokat is másod/harmadgenerációs arabok okozták. Szóval igen, az arabok/muszlimok kint tartása igenis megoldás hosszútávon.

2015. nov. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
73%

"Aki olyan szintre süllyedt hogy néhány szélsőséges barom miatt elítél egész népeket, az egy mocskos náci és nincs helye Európában. Toporzékoljatok csak szépen, járassátok le magatokat ahogy szoktátok :)"


"Néhány szélsőséges". Az ISIS-nek legalább 200.000 tagja van CSAK Szíriában, és istentudja mennyi van szerte a világban. Másik: pont letojom több millió számomra ismeretlen ember életét, ha az enyém múlik rajta, mert akárcsak EGY van közte. Nem érdekel a többi 999.999 másik. Ez van.

2015. nov. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!