Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Biztos olvastátok, hogy mi...

Budikornis kérdése:

Biztos olvastátok, hogy mi történt Párizsban. A szüleim szerint így nem kéne elmennem a sulival a bécsi vásárra, mert nem igazán biztonságos. Szerintetek a biztonság kedvéért inkább ne menjek, vagy nincs mitől tartanom Bécsben?

Figyelt kérdés
2015. nov. 14. 10:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Ennyi erővel az utcára se menj ki, ugyanis BÁRHOL lehet terrortámadás a világban, akár holnap Budapesten is.

Ezt előre nem lehet megmondani.

2015. nov. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem Bagdadba mész.

Ezért kb százszor esélyesebb, hogy út közben baleset ér, minthogy terroristák támadjanak. Ennyi erővel ne utazzunk vidékre sem.

2015. nov. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Megértem az aggódást, de nem eszerint alakítanám a cselekedeteimet. Én megengedném neked, sőt biztatnálak, menj. Bár attól a vásártól nem azt fogod kapni, amit remélsz.
2015. nov. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2%
Bécs is jelentős európai nagyváros, sokkal nagyobb a valószínűsége mint mondjuk Budapesten vagy Bukaresten. De talán az még nincs annyira tele iszlámmal mint Párizs, bár ezek után én se mennék Bécsbe...
2015. nov. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Bécsben a muzulmánok több, mint 90%-a vagy török, vagy bosnyák. Ők nem annyira fogékonyak az ilyen szélsőséges iszlámra.

Mellesleg Bécs lehet, hogy jelentősebb Budapestnél, de Párizshoz, vagy Berlinhez képest, csak egy kis közép-európai város.

2015. nov. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne gyere, így legalább lesz hely! Így is tömeg lesz mint szokott.
2015. nov. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Esélyesebb, hogy legközelebb mondjuk London vagy Berlin lesz célpont. Mellesleg éppen ezt akarják azok az állatok, hogy féljenek az emberek. Én inkább nem adom meg nekik az örömöt.

Nem tudom, hány éves vagy, de neked kell döntened. Azért kétlem, hogy Bécsben tartanod kéne ilyesmitől.

2015. nov. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Lemondták a karácsonyi vásár megnyitóját Bécsben:

[link]

2015. nov. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Tudom, hogy nem lehet előre megmondani és, hogy nem nagy az esély arra, hogy pont Bécs, csak én meg olyan vagyok, aki könnyen beparázik ilyenektől , ezért érdekel a véleményetek :)
2015. nov. 14. 11:12
 10/15 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem mennék. Azon a vásáron óriási tömeg szokott lenni.
2015. nov. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!