Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez a francia sorozat merénylet...

Ez a francia sorozat merénylet, egyenes következménye az EU-s migráns politikának?

Figyelt kérdés

Annak idején még időben, az ipari mennyiségű migráns beengedése előtt kiírtam kérdésbe itt és levélben megírtam politikusoknak, hogy nem szabad beengedni ezeket az embereket (50% szír, 30% afrikai,líbiai 20% más ázsiai), mert nem indokolt.


Egyrészt az első ország, amely biztonságos nem az EU, másrészt nem abból volt pénzük, hogy egy háborús országban eladták katasztrófa övezetben a házuk. Ez eleve gyanús, másrészt az IS meg is írta, hogy merénylőket fog küldeni. Mindezek után itt is lehülyéztek, leidiótáztak a liberálisok még le is autistáztak. Most pedig úgy tűnik igazam lett. Nem lehetett ezt előre látni?


2015. nov. 14. 19:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
4%

Fogalmazzunk reálisan:

Van köze a migráns politikához, de nem csak erről van szó közel sem.

2015. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
61%
a franciáknál nem most volt az első merénylet, és nem is a charlie hebdo volt az. És ha emlékezzünk a pár évvel ezelőtti londoni metrós öngyilkos merénylőre... Amióta felütötte fejét több évszázada az első öngyilkos merénylő, azóta folyamatosan van ilyen. Butaság összekeverni a háborútól menekülőket az öngyilkos merényletekkel.
2015. nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
59%
Szóval te tényleg azt gondolod ha nincs a menekült dolog akkor ezek a konkrét emberek nem tudták volna megoldani a Párizsba jutásukat, hogy ott elkövethessék a merényletet? De most komolyan válaszolj. Nem vagyok híve a muszlim Európának de azért a hülyeségnek is van határa.
2015. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
44%
Az egyik terrorista migráns volt, szír útlevéllel.Valószínűleg a többi is! Tehát igen.
2015. nov. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem tűnt volna fel, ezek előre megszervezett, kigondolt akciók, nem olyan hogy megmondod a Szíriainak hogy "te menni francia, bumm bumm". Főleg hogy az ilyen támadásoknál eddig legtöbbször kiderül hogy évtizedek óta ott élő, vagy oda született az elkövető is.
2015. nov. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem most kezdődött, hanem már vagy 50 éve.
2015. nov. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
36%

Az egyik merénylõt ár azonosították: [link] azt írja, francia, rádió úgy mondta, francia ÁLLAMPOLGÁR - szóval nem migráncs.


Hárman közülük Brüsszelben éltek. [link]


Azért nem hülyézlek le, nem is autistázlak, noha liberális vagyok.


Mindenesetre ez a négy, tehát a gyilkosok fele BIZTOS nem a mostai migráncsok közül való. Amúgy eddig hat ismert.


[link]


De még a Síriai útkevél sem bizonyít semmit, mert - állítólag - sokkal több a hamis, mint a vlódi. [link]


Szóval nem hülyézlek, nem autistázlak, de javaslok némi körültekintést a véleményalkotás elõtt.


Pl: mint elõbb is írták, az évekkel ezelõtti vonat- és a metrorobbantások és a Charlie Hebdo tettesei is "benszülött" európaiak voltak. Más kérdés, h szüleik, vagy nagy- vagy dédszüleik még migráncs.


De viszont a Te ük, vagy köbükjeid is migráncsok voltak. Igaz, nemelyek szerint már õket se kellett volna Európába engedni, mer aztán egész NYEurópa imádkozott, h nyilaiktó mncse meg õket az ÚR.

2015. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
58%

Erre bármit mondok, le leszek pontozva.


Nyilván nem azért jön ide a fél Közel-Kelet, mert terrorista, de elképzelhető, hogy van köztük néhány ilyen is. Aki csak robbantgatni, ölni akar, az megoldja észrevétlenül a bejutást.

Nem akarom pátyolgatni a menekülteket, de amiket láttam videókat, azok alapján azt mondom, hogy a helyükben én is jönnék onnan, bár akkor valószínüleg megállnék már előbb, ahol nem teljesen más a kultúra, de már nem is háborús hely (én legalábbis ha menekülnék innen, biztos nem a muszlim országokat céloznám meg, mert nem tudnék aszerint élni, amit ott követelnek, nőként meg pláne nem).


A másik, hogy ezek a merénylők többségében már itt született és nevelkedett emberek (mondjuk itt az ember szót megkérdőjelezném), és állítólag azért is teszik ezt, mert a saját hazájuk rendje szerint nevelték őket, az európai felfogásba pedig nem tudtak beilleszkedni. De az tény, hogy az ő szüleik vagy nagyszüleik viszont valamikor bevándorlók voltak. Szóval ha a most beáramló tömeg nem is tömeggyilkosság céljával jön, az ide született gyerekeik majd 10-15 év múlva már lehet, hogy terroristának állnak, mert valószínűleg ők se lesznek mind jó keresztény európai gondolkodásúak.

2015. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
53%

ma 19:50


tévecc:


"Csak két dolog végtelen, az Univerzum és az emberi hülyeség, bár az elsõben nem vagyok egész biztos" - Albert Einstein.

2015. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Most ilyen horderejű összehangolt merénylethullámot képtelen volt eddig összehozni az őslakosok ! Még a sokkal zordabb Csarlis időkben sem ? Szerinted miért? :D


Elmondom : Mert a beérkező migránsokkal több jól képzett, előre megkapott feladatokkal ellátott erre kiképzett "menekült" jött be, akik felvették a kapcsolatot az itteni képzetlen barátaikkal és így már összehangoltan képesek voltak ezt elkövetni. Gondolkozni luxus, igaz !? :xD


Egyébként az IS-nek éppen érdeke, az hogy ne lepleződjenek le, hogy továbbra is engedjék be a migránsokat és még több terrorista jöjjön ide. Egy francia állampolgárságot igazoló okirat beszerzése, nem nagy kunszt vagy eltenni lábalól az arra hasonlító francia szírt és a helyébe lépni. Igazából autistánk nem látják ezt át.

2015. nov. 14. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!