Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ausztriával milyen a viszonya...

Ausztriával milyen a viszonya a terroristáknak? Bécsben van egész Európa legnagyobb karácsonyi vására, ott egész Eu-val elbánhatnak egyszerre, ráadásul ez egy vallási ünnep, amit ők nem ismernek el.

Figyelt kérdés

November-decemberben fél Európa Bécsben van, ott aztán mindenféle nyelven hallani beszélgetést ilyenkor, rengeteg a turista.

Ha ott történne egy robbanás, azzal nem csak egyetlen országnak üzennének, hanem szinte mindnek.

Ráadásul ők csak a saját hitüket ismerik el egyetlen és igaz hitként, így egy más vallás legnagyobb ünnepét örömmel tennék tönkre.

Vajon van félnivalója annak, aki odamegy?



2015. nov. 16. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%

Jelentve:


Gyanús, hogy a kérdező megkérdezte korábban már ugyanezt


Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.

2015. nov. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Ha ez bekövetkezik netán, akkor megint leadják a szokásos dumát:

"Mélyen megrendítenek minket a Bécsben történtek és részvétünket fejezzük ki minden áldozat és családja iránt, azonban ez egy elszigetelt eset volt, aminek semmi köze az iszlámhoz, a béke vallásához, pusztán csak néhány radikális ember műve az egész, mi pedig elhatárolódunk attól, hogy az iszlámot bármilyen kontextusban is erőszakosnak nevezzük, hisz, ahogy az előbb is említettük ez a béke vallása, ami nem propagál se erőszakot, se vérontást. Kérjük senki se használja fel bécsi, illetve a novemberi párizsi terrortámadást arra, hogy erőszakot szítson a rendkívül békés muzulmánok és a világ bármely már népe között. Isten önökkel és boldog karácsonyt mindenkinek! Salam Alaiku!"


Az egyetlen megmaradt szemembe fogadok, hogy ezt fogják nyomatni, a piros-fehér-piros facebook profilokkal együtt, ha esetleg megtörténik ez, ami remélhetőleg nem fog.

2015. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod miért nem Bécsben fognak? Mert mindenki erre számít.
2015. nov. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

első: bukta, mert nem kérdeztem meg. majd várd, hogy törlik a kérdésem. nem fogják, mert nincs igazad.


harmadik: legyen igazad.


második: remélem én is, h nem történik meg.

2015. nov. 16. 17:34
 5/12 A kérdező kommentje:

első természetesen lepontozva, leléphet.


egyébként mi van, ha erre számítanak? attól miért ne tennék meg?

ha egy terrorista minél több embert akar elpusztítani, oda fog menni, ahol sokan vannak.

és lehet még élvezi is a kihívást, hogy több rendőr van az utcákon.

2015. nov. 16. 17:35
 6/12 anonim válasza:

Azért az túlzás, hogy fél Európa ott van, a környező országokból jönnek csak inkább.

Egyébként meg igen, megvan az esélye. Ugyanúgy, mintha bemész egy szép, őszi, napos időben egy belvárosi bécsi Billa-ba, mert eszedbe jutott, hogy elfogyott a tej és a kenyér otthon, rá öt percre meg valaki a levegőbe lő és túszúlejtenek.

2015. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
első, én nem hiszem el, hogy hozzád hasonló emberek létezeknek. De komolyan. Elképesztő, hogy ahelyett, hogy bármire váalszolnál, esetleg érvelnél, jelentgetsz, és még büszke is vagy rá. Hihetetlen.
2015. nov. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az ilyen nagyobb rendezvenyeket fokozottan orzik, igy ott nem tudnak terrortamadast megvalositani.


Par evvel ezelott az arabok a Strasbourg-i karacsonyi vasart akartak felrobbantani, de a rendorok meghiusitottak.

2015. nov. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

a kételkedőnek: a gondolkodás nehezedre esik? nem azt állítottam, hogy soha nem volt ilyen kérdés. de én nem kérdeztem még meg.

sőt, végigolvastam az első oldal kérdéseit, és nem volt ez a téma. azt ne várd már el, hogy 500 kérdést visszaolvasok mondjuk az elmúlt 2-3 napból.


abban nem kételkedem, hogy most minden rendezvényen fokozott lesz az ellenőrzés. de ezek már itt vannak Európában, és bárki sétálhat úgy az utcán, hogy a kabátja alatt bomba van. erre hiába van az utcában 20 rendőr, nem tudják megakadályozni.

2015. nov. 16. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!