Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Orbán Viktor lenne a...

Ha Orbán Viktor lenne a francia elnök, szerintetek sem lenne akkor ez a káosz Calais-ban, és egész Franciaországban? Ő sokkal tehetségesebb, határozottabb szerintem, mint Hollande.

Figyelt kérdés

Több ezer migráns császkál össze vissza az egész országban kontrollálatlanul, vágják fel a kamionokat, hogy felszökjenek, a hatóságok pedig tehetetlenek, nincs semmi eszköz a kezükben.


Szerintem Orbán tudná, hogy kell velük bánni, egy kis könnygáz, gumilövedék, és nem engedne be már egy darab újat sem az országba. Röszkénél már bizonyított.


Szerintem rendet tudna tenni, a mostani francia kormány és hatóság teljesen impotens.


2015. nov. 28. 21:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%
Ja, és azért nem teszek feljelentést korrupciós ügyekben, mert nem vagyok sem milliomos, sem időmilliomos, sem hülye. Nincs pénzem, nincs időm ilyenekre. És szándékom sincs belekeveredni egy olyan perbe, ahol a vádlott fizeti a bírót. Mert hogy Magyarországon a korrupciót még több korrupcióval szokás védeni.
2015. nov. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Orbán tudja, hogy csak úgy tudja kontrollálni a helyzetet, ha nem enged be kontrollálhatatlanul sok migránst. sajnos a franciák elcseszték. Ennyi migránsal már nem tudnak mit kezdeni. Már késő itt Orbán sem tudna mit kezdeni velük, estetleg ha a TEK szabad kezet kapna vagy a gárda :D


Ha az embereknek szabadon osztanának fegyvert (fehéreknek)) akkor lerendeződne a migráns,terrorista kérdés, sőt még a túlnépesedés is.

2015. nov. 29. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Orbán magyar miniszterelnökként nem tud rendet tenni az országunkban! Gyere el ide Borsodba és lásd azt hogy 5 ezerért képesek leszúrni! Akkor szerinted ott tudna rendet tenni? Ugyan...
2015. nov. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Gina Lollobrigida ***** válasza:

"Nem gondolod, hogy Orbán döntötte ilyen nyomorba ezt az országot..."


Miért szerinted ki te szánnivaló szerencsétlen?


Amúgy jó hogy nem azt mondod hogy az egész Naprendszert galaktikus őfelségének kéne vezetni!

2015. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tisztázzunk már valamit! Orbán azért kardoskodik a migránsok ellen, mert tudja hogyha beengedné őket itt randalírozni, akkor leváltanák a kormányról. Ne legyenek már illúzióink, könyörgöm...
2016. ápr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!