Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok, hogy a radikális...

Mit szóltok, hogy a radikális atlantisták információkkal akarták támogatni az Iszlám Államot?

Figyelt kérdés

[link]


Az ukrán belügyminiszter tanácsadója, Anton Gerascsenko javasolta, hogy a hatóságok – és más országok – hozzanak nyilvánosságra minden, a szíriai beavatkozásban résztvevő orosz pilótáról ismert személyes adatot.


A politikus szerint ez amiatt lenne szükséges, hogy:


„ezáltal az Iszlám Állam tagjai Oroszországban megtalálhassák a beavatkozásban résztvevő pilóták rokonait, és a saría törvényeinek megfelelően bosszút állhassanak rajtuk.”


Anton Gerascsenko amellett, hogy szoros kapcsolatot ápol a kijevi puccs során alkalmazott extrémista csoportokkal, elkötelezett atlantista is. Kinevezését – ahogy a jelenlegi ukrán politikai garnitúra számos más tagja – közvetlenül Soros Györgynek köszönheti, beiktatását követően pedig sűrűn és látványosan tett az amerikai befektetőt méltató nyilatkozatokat. Gerascsenko egy 2014 októberi nyilatkozata szerint Soros György “bár 84 éves, jóval távolabb lát mint számos európai és amerikai politikus”, és “nyilatkozatai bölcsességről tanúskodnak”, emellett heves egyetértését fejezte ki Soros György azon kijelentése kapcsán, miszerint az Egyesült Államok minden rendelkezésre álló eszközt be kell vessen arra, hogy Ukrajnát a nyugati hatalmi tömb részeként stabilizálja.


Gerascsenko 2015 februárjában még negatív példaként említette az Iszlám Államot. Akkor azt hangsúlyozta, hogy a Donbassz lakossága nem civilekből áll, hanem “mindannyian olyanok, mint az ISIS tagjai”, és szerinte az Egyesült Államok emiatt a Fekete-tengerről kellene légicsapásokat mérjen a Donbassz régióra, hogy megtörje a lakosság ellenállását.


A radikális atlantista politikus gyakorlatilag azt indítványozta, hogy információval kell ellátni egy nemzetközi terrorszervezetet, hogy az Oroszország területén civileket gyilkolhasson. Oroszország védelmi minisztériuma reagált az ukrán politikus kijelentésére: “az ukrán belügyminiszter tanácsadójának fasiszta szervezetekhez fűződő kapcsolata eddig is ismert volt, terrorszervezetekhez kötődése azonban sokakat meglepett.”


További információ:

[link]



2015. dec. 20. 15:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

"A New York Times gyűjtött össze több olyan az internetre frissen feltöltött videót, amelyek ellentmondanak Vlagyimir Putyin orosz elnök állításának, miszerint nem haltak meg civilek az oroszok által Szíriában végrehajtott bombázásokban."


Itt vannak a videók.

[link]


"A Fehér Sisakok nevű önkéntes egészségügyi csoport a közösségi médiában közölte, hogy a városban legalább 30 civil halt meg. Homszból a kormányellenes alakulatok már a múlt hónapban kiűzték az Iszlám Államot."

2015. dec. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Én ezzel kapcsolatban meg ezt találtam:

[link]


:)

2015. dec. 20. 18:18
 13/25 anonim ***** válasza:

Szerintem SZANDEKOSAN sem Izrael, sem az oroszok sem az USA nem tamad civil celpontot.

A nagy kerdes viszont a muzulmanok eseten, hogy mi szamit civil celpontnak. Kerdezo, szerinted ha pld az ISIS egy korhazbol lo az oroszokra, akkor az katonai vagy civil celpont?

2015. dec. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Azert hangsulyoztam, hogy "muzulmanok eseten", mert azt tudom, hogy sem Izrael sem az USA nem telepit katonai eszkozoket civil teruletek kozelebe. Az oroszokat nem tudom. (Magyarorszagon tobbszor volt orosz fegyverraktar iskolak alagsoraban. Mikor meg altalanosba jartam, akkor nalunk a tornatermet nem lehetett ezert hasznalni.)
2015. dec. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

„USA nem telepit katonai eszkozoket civil teruletek kozelebe”


Azért előbb ezt nem ártana megnézni:

https://www.youtube.com/watch?v=gU8rQWh_qtc


[link]

[link]

[link]


„Mikor meg altalanosba jartam”

A Szovjetuniót ne keverjük össze a mai Oroszországgal


Mellesleg meg:

https://www.youtube.com/watch?v=QHLqaSZPe98

2015. dec. 20. 18:52
 16/25 anonim ***** válasza:

Ismet megkerdezem:

Kerdezo, szerinted ha pld az ISIS egy korhazbol lo az oroszokra, akkor az katonai vagy civil celpont?

2015. dec. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Megneztem az altalad belinkelt kepeket. Valamennyi terkep, amin egyaltalan nem lehet azonositani semmifele letesitmenyt, nemhogy megkulonboztetni a civil illetve a katonai letesitmenyeket.
2015. dec. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Ha csakugyan olyan helyekről támadna az ISIS, akkor érdekes, hogy amikor az USA „ugyanúgy” megtámadja őket mint az oroszok akkor nála sokkal több civil veszti életét...
2015. dec. 20. 19:41
 19/25 A kérdező kommentje:

Mellesleg ha össze akarjuk hasonlítani az USA-t és Oroszországot (nem Szovjetuniót)


Akkor ezek remek anyagok:


USA:

https://www.youtube.com/watch?v=Byc4hGCpI-U

Oroszország:

https://www.youtube.com/watch?v=w4_LSCayQ4A

2015. dec. 20. 19:45
 20/25 anonim ***** válasza:

Kerdezo, en nem tudom, hogy sirjak vagy nevessek rajtad.

Belinkelsz itt politikusok altal nyomott diplomata szovegeket, de amikor IGAZI kerdes van, akkor minden link nelkul csak mondod a sajat "almodozasodat"!!!!

A kerdes ez volt:

"Kerdezo, szerinted ha pld az ISIS egy korhazbol lo az oroszokra, akkor az katonai vagy civil celpont?"


A kerdesre nem valaszolsz, viszont rogton kozlod, hogy

"Ha csakugyan olyan helyekről támadna az ISIS, akkor érdekes, hogy amikor az USA „ugyanúgy” megtámadja őket mint az oroszok akkor nála sokkal több civil veszti életét..."


Honnan tudod? Eddig azt hajtogattad, hogy az oroszoknak NINCS civil aldozatuk. Most, hogy muszaly beismerned, hogy van, rogton nem csak a civilekrol tudsz, hanem azt is tudod, hogy MENNYI, es hogy ez tobb, mint az amike.


Hogy mered te sakkozonak nevezni magad? Ha csak ket kiraly allna szemben a tablan es neked meg egy bastyad is volna, akkor sem tudnad beadni a mattot!

2015. dec. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!