Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A svédek meddig tűrik azt,...

A svédek meddig tűrik azt, ami folyik az országukban? Mi lesz így Svédországgal?

Figyelt kérdés

Egyszerűen ha ránézek arra az országra, összeszoruló gyomorral adok hálát az Istennek, hogy nem oda születtem.


Malmö, Stockholm, Göteborg meg a többi nagyváros iszonyat tele van bevándorlókkal. Nagyon sok a muszlim, és a 9 milliós Svédországban 2 millió már a bevándorlók száma! Persze van sok európai bevándorló is, de iszonyat sok a szír, afgán, pakisztáni, és a hasonló kultúrnép.

Egyes városrészekben nagyon lement az ingatlanok ára, egyre több a "no go-zóna", és az erőszak is egyre több.

Olvastam, hogy rengeteg banda alakult már, akik fenyegetnek, vagy védelmi pénzt szednek az adott kerületben lévő szórakozóhelyektől.


A volt svéd miniszterelnök, vagy kicsoda is kijelentette tavaly, hogy:


"The Former Prime Minister of Sweden, Fredrik Reinfeldt, came out with an anti-White rant saying that Sweden belongs to the immigrants who move there, not the Native Swedish."


(videó is van róla)


Én ezt egyszerűen felháborítónak tartom.

Lehet, hogy most határellenőrzést vezettek be, de attól még befogadnak egy csomó mindenkit. Mikor lesz ennek vége?


A svéd szólásszabadság korlátozásához képest a magyar egy nagy semmi. Olvastam, hogy nem egyszer fordult elő olyan, hogy egy diákot kicsaptak az egyetemről, mert kicsit is rossz véleménnyel volt a bevándorlókról. A bevándorlókról az átlag újságoknak nem szabad írni semmi rosszat, mert az rasszista, stb. Svédországban bevezették a fekete ragtapaszt is, mert a fehér az már milyen rasszista. Még a dánok is röhögtek ezen, meg a fejüket fogták.


A svéd nyelvet sem kötelező már a bevándorlóknak megtanulni, az ilyen iskolákban sem fogják már tanítani, mert minek, ha sokan beszélnek angolul, a bevándorlóknak is már szomáli, arab, afgán, stb nyelven plakátoznak a politikai pártok is.


Meddig fog ez menni? Komolyan odáig mennek majd, hogy ha már annyi muzulmán meg egyéb bevándorló lesz, hogy majd leváltják a királyt, mert milyen rasszista, hogy csak fehér király van, meg megváltoztatják az ország nevét Jumhurriya al Suida-ra?

Van olyan iskola, ahol a svéd zászlót nem egyszerűen levették, hanem betiltották, mondván, a bevándorlókat sértheti.



Nem provokálásnak szánom a kérdést, csak komolyan nem értem, hogy az átlag svéd ezt hogy tűrheti el. Nem hiszem, hogy a svéd radikális párt is olyan radikális lenne, hogy hazatoloncolná ezeket.

Svédország azokat sem rakja ki, akik bevándorlók és bűnöznek.



Mi a legelképzelhetőbb Svédország jövőjét tekintve? Norvégia, Finnország és Dánia normálisan állnak a kérdéshez, és nem fogadnak be akárkit. De Svédország....


A svédeket komolyan nem zavarja ez? Ők hajlandóak lennének élni egy Pakisztán szintű muzulmán országban?



2015. dec. 25. 09:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

Bírom, ahogy a nyomi kisfiúk Alsómocsolád külsőről aggódnak értünk itt Svédben.

Mondom: semmi baj, jól vagyunk.

Nem kell velünk foglalkozni!


otthon lehet hogy menő a rasszizmus, de itt kifejezetten ciki. Szóval, nyugi! Minden Ok!


:-)))

2015. dec. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem már mindegy nekik.

De ha ez kell nekik akkor csak tessék! :D

2015. dec. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
45%

Voltam 11 éve Malmöben és voltam akkor egy uszodában. Ott és amúgy a városban is már akkor feltűnt milyen sok arab, török van ott. Életemben ott láttam először női muszlim fürdőruhát, fura érzés is volt, mintha Közel-Keleten lettem volna.


Svédeket viszont Kanári-szigetekről ismerek és ők mondták, hogy ebből az egészből mennyire elegük van. Ha kritizálni merik az egész bevándorlást a munkahelyükön akkor jobb esetben nem léptetik elő, rosszabb esetben kirúgják. Annyira nagyon erőltetik ezt az agybeteg toleranciát. Amivel az a gond, hogy NEM KÖLCSÖNÖS.

2015. dec. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sebaj, majd újra megnyitják a debreceni menekülttágort a menekülõ svédeknek.
2015. dec. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom azt, aki a saját tapasztalataink lepontozásával szórakozik...
2015. dec. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2018-ban lesznek a választások Svédországban és van rá esély hogy a Svéd Demokraták győznek akik bevándorlóellenesek, de ha nem 2018-ban nyernek 2022-ben már biztosan.
2015. dec. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!