Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lesz veled Európa?

Mi lesz veled Európa?

Figyelt kérdés
Sajnos az utóbbi időkben azt láttam, hogy a többséget vagyis az őslakosságot zaklatják a muszlimok olyanokat mondanak frissen jött migránsok, hogy maajd a ti gyerekeitek is muszlimok lesznek vagy meghalnak... Szaúd Arábiából építenek mecseteket Belgiumban, ott meg azért lecsuknak ha birtokolod a bibliát... Ezek a friss migránsok követelőznek ingyen wifit és takarítónőt, jobb életszínvonal kellene nekik, mint amilyet itt élünk mi. Nem beszélve arról, hogy én mióta itt lakom ezen a ki*aszott földön 1x nem volt olyan, hogy terrorakciókra készül a rendőrség és az elhárítás (EURÓPÁBAN!) és úgy látszik Merkel-t nem érdekli,hogy NOGOZONA lesz a nagyvárosaiban, válogatott meccseket mondanak le mert terrorakció készül... Ha most azonnal lezárnánk a határt akkor se érnénk el semmit, mert ezeknek 5-6 gyerekük szokott születni, míg nekünk 1-2 ééés egyre csak fogyunk, fogyunk és fogyunk... Amíg ki nem alakul itt egy kalifátus... Elképesztően szocializálatlanok, akik keményen megdolgoztak a terményeikért azoknak összeszarják a földjüket, nem tudom mi lesz... valaki esetleg tud okosabbat mondani:( ?

2015. dec. 27. 00:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mit érdekel ? csak annyi hogy Magyarország közvetlen közelében megalakul egy kalifátus ránktámadnak stb. nem lesz szerencsés... akkor kitől fogunk koldulni?? egyébként is birom a németek precizitását... és eddig oda is akartam költözni...
2016. jan. 2. 23:30
 12/15 anonim ***** válasza:

"csak annyi hogy Magyarország közvetlen közelében megalakul egy kalifátus ránktámadnak stb"


Na persze :) A németek alig várják hogy oda költözz :) Egy ilyen hülyére mint te nincs szüksége a németeknek.

2016. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
utolsó örülök hogy így gondolod... diplomám van nemzetközi jogból és C2 Goethe német nyelvvizsgám
2016. jan. 3. 17:15
 14/15 anonim ***** válasza:

"utolsó örülök hogy így gondolod... diplomám van nemzetközi jogból és C2 Goethe német nyelvvizsgám"


Ma már nem nehéz megszerezni egy diplomát vagy nyelvvizsgát. Még egy féleszű is megkaphatja. Még hogy kalifátus európa közepén :)

2016. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azaz érdekes, hogy még csak Európa 5%-a muzulmán, és azzal az 5%-al is rengeteg gond van.Mi lesz, ha 10-15, esetleg 20% lesz?
2016. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!