Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nektek nem fáj hogy a menekült...

Nektek nem fáj hogy a menekültek ingyen kapnak szállást, ételt, oktatást, egészségügyet, wifit, nekünk meg adózni/fizetni kell ezekért?

Figyelt kérdés
2016. jan. 1. 20:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

HA nincs rá lehetőséged, hogy TB járulékot fizess, akkor mi van? Mert ez a kérdés a menekültekkel kapcsolatban. Külön kiemeltem, hogy erről az esetről beszélek, és két példát is adtam rá, csak hogy teljesen egyértelmű legyen, hogy erről beszélek.

Látod ez történik, hogyha nem olvasod el azt, amire válaszolsz. Hülyét csinálsz magadból.

2016. jan. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nekem inkább az fáj,hogy az adónkból olyan embereket támogatnak,akik nem szorulnak támogatásra.

Pl a már amúgy is gazdag emberek tovább támogatása.

2016. jan. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"Ahogy elnézem a válaszokat nem csodálom hogy a baloldal szavazótáborát meg lehet számolni 10 ujjal."


Honnan veszed, h aki a menekülteket védi baloldali? Vagy a jobboldalisághoz már kötelező a gyűlölködés?

2016. jan. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Főleg, hogy alig vannak itt menekültek."


Így van. Az itt átvonuló hordának max. 1-5%-a.

A többi szimpla gazdasági migráns.

2016. jan. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Ki a fene beszél Magyarországról? "


Teljesen igazad van, ezek a németek, svédek, osztrákok mért nem költik ránk a pénzüket, hát nincs wifim miattuk, hogy rohadnának meg.

2016. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!