Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem ertem ezeket a menekulteke...

Nem ertem ezeket a menekulteket, hogy kepzeli valaki hogy csak ugy atmegy masik orszagba mert ugy van kedve? Se a nyelvet nem tudja igy munkat se kap, csak "teher" lesz, persze ingyen orvosi ellatasra jogosult.

Figyelt kérdés
2015. szept. 1. 23:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%

A sok magyar is átmegy mikor a legtöbbjük alig beszéli a nyugati nyelveket. Ők mit képzelnek magukról?

Nem baj Merkel úgyis lezárja a schengeni határait Mo.-nak, aztán majd megnézhetik magukat.


(Nem mintha védeni akarnám a bevándorlókat, de ha már őket akkor a saját dezertőreinket is bíráljuk egyúttal)

2015. szept. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Aki magyar kimegy az fizeti maganak az alberletet meg a biztositast, dolgozni megy ki es nem menekultkent.
2015. szept. 1. 23:15
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Ezt most, hogy tudod bizonyítani, hogy a magyar dolgozni akar a menekült meg nem?
2015. szept. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Inkább menj aludni, holnap suli.
2015. szept. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Nem kötözködésből, de amikor itt x hete feltette valaki a kérdést, hogy háború esetén mit csinálnátok, kb 10 ember ből 7 azt mondta, hogy fogná a családját és balra el...
2015. szept. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%

Hogy képzeli?

Ügyesen.

Sikerül nekik?

Igen.

Hát akkor?

2015. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Minden értelmes ember elmegy egy olyan országból, ahol mindenki mindenkire lő. Az már a befogadó országon múlik, hogy valóban befogadja-e őket, vagy egyenesen integrálja, esetleg tényleges menekültként kezeli őket. Lehet nem a bevándorlókra kéne mutogatni, mert attól a probléma nem lesz megoldva.
2015. szept. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

"Nem kötözködésből, de amikor itt x hete feltette valaki a kérdést, hogy háború esetén mit csinálnátok, kb 10 ember ből 7 azt mondta, hogy fogná a családját és balra el..."


Jó de az azért elég nehéz hogy egy másik ember helyébe képzeld magad. Ezek az egyagysejtűek így gondolkodnak: vagyok én meg az összes többi paraszt. HA én menekülök akkor a sok parasztnak segítenie kell engem, ha a sok paraszt menekül, akkor rohadjon meg ott ahol van. Így azért elég nehéz. MAx a GYK politikai rovatát lehet telefröcsögni. De ez már megy jópár napja.

2015. szept. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

nyilvánvalóan nem önszántából teszi

az arab értelmiségiek nem csak úgy adják fel az ottani munkájukat és életüket

a háborúk és katonai-politikai feszültségek és az autoriter rezsimek sajátosságai sokakat kényszerítenek szülőhazájuk elhagyására

nem azért mennek mert akarnak, hanem azért mert ha ott maradnak akkor veszélybe kerül az életük


ha itt háború dúlna és az életed veszélybe kerülne és mindent elvesztenél, akkor valószínűleg te is elmennél innen kedves kérdező hiába beszéled vagy nem a nyelvet - oda mennél ahol biztonságban tudsz élni a családoddal

2015. szept. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

5: Jah, csak ellenben a menekültekkel nekem például van piacképes szakmám és folyékonyan beszélek németül és angolul. Hány menekült mondhatja el ezt magáról?


Én ha odamegyek, nem a szociális hálón fogok csüngeni évekig, hanem dolgozni szeretnék és előrelépni. Azért van egy kis különbség köztem és a menekültek között szerintem. Ráadásul hasonló kultúrkörből származunk...

2015. szept. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!