Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A külföldi sajtó tényleg...

A külföldi sajtó tényleg ennyire hülyének nézi az embereket?

Figyelt kérdés

-1000 ember randalírozott és zaklatott embereket Kölnben, de voltak esetek több városban is

-Az emberek észak afrikai származásúak voltak

-Nincs információ arról hogy lettek volna köztük menekültek


Ugye milyen hülyén hanzgzik? Vagy csak én értem félre, és ők úgy gondolták, hogy ezek nem a menekültek voltak hanem a betolakodók?


Most épp azzal próbálják nyugtatni a népet, hogy kb. 100 feljelentés van, és előállítottak 3 embert.


Nem nevetséges?



#média #Külföldi sajtó
2016. jan. 6. 23:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%

Én is jót röhögtem, mikor olvastam, hogy nem tudnak semmiről, de menekültek nem voltak közöttük:D

Most már persze változtattak, elvileg már nem tagadják hogy volt köztük menekült is:D

Ne, a nagy liberalizmus.

Nem baj, most kussolnak a libsik;)

2016. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
79%
A kölni polgármester hölgyet és Merkel mamit kéne közéjük zárni! Mindjárt átgondolnák mi is a politikailag korrekt!
2016. jan. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
5%
nneddudgi! Miért nem vállalod a neved, ha már eddig megtetted?
2016. jan. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
26%

" Vagy csak én értem félre, és ők úgy gondolták, hogy ezek nem a menekültek voltak hanem a betolakodók? "


A menekult az egy hivatalos statusz Nemetorszagban, olyan ember aki menekultstatuszt kervenyezett. Nem minden eszakafrikai es arab menekult aki Nemetorszagban van.


Persze ez mar lehet tul bonyolult a kerdezonek, o mar azt sem ertette meg hogy nem minden rovar bogar.

2016. jan. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
85%

"A kölni polgármester hölgyet és Merkel mamit kéne közéjük zárni! Mindjárt átgondolnák mi is a politikailag korrekt!"


A kölni polgármester hölgyet tavaly késelte nyakon az egyik. Nem sokat tanult belőle.

2016. jan. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
21%

"Persze ez mar lehet tul bonyolult a kerdezonek,"


Neked meg az ártatlanság vélelme bonyolult, szal maradj csendben! ;)

2016. jan. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

"A menekult az egy hivatalos statusz Nemetorszagban, olyan ember aki menekultstatuszt kervenyezett. Nem minden eszakafrikai es arab menekult aki Nemetorszagban van. "


Rendben akkor jól gondoltam, aki nem kérte az betolakodó. Bár látom neked csak a "hazudsz"-hoz meg a személyeskedéshez van eszed. Én még a pirosra sem méltatlak, megtette más helyettem.

2016. jan. 7. 00:09
 8/33 anonim ***** válasza:
91%
a kölni polgármester asszony mondta ezt
2016. jan. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

"Amugy meg annyira de annyira szanalmas ahogy Magyarorszagrol aggodtok a nemet sajtoert."


Látom neked bonyolult elképzelni hogy valaki nem magyaroszágról aggódik. Csak kiváncsi voltam az otthon élők véleményére.


Egyébként a privát közzététele is elárul valamit a szellemi szintedről. Ha trágár lenneék vagy a szintedre ereszkednék, akkor érthető lenne. Egyszerűen nem akartam a fórumot összeszemetelni egy vitával, amiben az egyik fél személyeskedik. Ez volt az utoldó, további szót nem érdemelsz.

2016. jan. 7. 00:14
 10/33 anonim ***** válasza:
30%

"Rendben akkor jól gondoltam, aki nem kérte az betolakodó."


Ehh. Az nem zavar hogy Nemetorszagban mar evtizedek ota elnek afrikai meg arab bevandorlok? Sok mar itt szuletett, allampolgarsaga van, esetleg tartozkodasi engedelye, de rengeteg az illegalis is?


A "menekult" az egy kozjogi statusz, ezen kivul kismillio statusz van meg. Nyilvan ha egy bitre akarod egyszerusiteni a vilagot akkor persze, csak menekult meg betolakodo van, csak akkor ne sertodj meg ha lehulyeznek.


A sajto meg csak annyit irt hogy nincs informacio hogy menekultek lennenek-e. Ez az akkori aktualis helyzet volt. Majd ha parat elkapnak, akkor tudni fogjuk hogy menekult vagy nem, azt is meg fogjak irni.


Ti meg ezt a "nincs informacio" dolgot ugy ertelmeztetek hogy a sajto azt allitja, nem is menekultek voltak.


Ha nem erzitek hogy ez miert baromi gaz, akkor tenyleg nem lehet veletek ertelmes vitat folytatni. ( mondjuk eddig sem lehetett)

2016. jan. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!