Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A külföldi sajtó tényleg...

A külföldi sajtó tényleg ennyire hülyének nézi az embereket?

Figyelt kérdés

-1000 ember randalírozott és zaklatott embereket Kölnben, de voltak esetek több városban is

-Az emberek észak afrikai származásúak voltak

-Nincs információ arról hogy lettek volna köztük menekültek


Ugye milyen hülyén hanzgzik? Vagy csak én értem félre, és ők úgy gondolták, hogy ezek nem a menekültek voltak hanem a betolakodók?


Most épp azzal próbálják nyugtatni a népet, hogy kb. 100 feljelentés van, és előállítottak 3 embert.


Nem nevetséges?



#média #Külföldi sajtó
2016. jan. 6. 23:32
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
68%

"Azzal van bajom hogy köztük kontrollálatlanul jön minden aljanép."


Kölnben evek ota eszak-afrikai bandak nyomjak nagyiparban a tolvajlast a palyaudvar kornyeken, sehol nem voltak meg a sziriai menekultek, sem a tavalyi menekultkrizis, amikor azok mar ott voltak.


Nyilvan a varos es a rendorseg szegyene hogy ez ment, de nem veletlenul nem akarjak rogton az elso pillanatban osszemosni a menekulteket a randalirozokkal.

2016. jan. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
10%
(s) betű sérült a laptopomon, bocs, ha kimaradt néhány...
2016. jan. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
3%

"A legjobb pedig még mindig hogy nácizol"


Csak a nacikat nevezem nacinak. Aki szarmazasi alapon akar embercsoportokat kivegezni azt nacinak hivjak.


"aztán be se akarod ismerni hogy tévedtél."


Mert nem latok semmi bizonyitekot arra hogy tevedtem. Eros meggyozodesem hogy egy-ket ember porog folyamatosan egy adott teman. vagy legalabbis remelem, mert ha minden ilyen ostoba kerdest kulon ember ir ki akkor tobb hulye van a vilagon mint ahogy en azt feltetelezni mertem.

2016. jan. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
78%

Megmutattam a nevem :)

Ez nem elég bizonyíték?

A te bizonyítékod hol van?

Ha már vádaskodsz, de nekem úgy is jó, ha beismered hogy állítottál valamit, aminek igazából semmi alapja.

2016. jan. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Igen köln környéke mindig is el volt törökösödve, arabosodva, de eddig valahogy nem erről szóltak a hírek.


De itt van pl. ez a kis város. pár éve még "unalmas" biztonságos kiváros volt:

[link]


A videot érdemes lent végighallgatni. (és igen benne van hogy csak pár %-uk bűnöző, de valahogy, ha kirámolnák a házamat mint a cikkben szereplő éttermet, akkor rohadtul nem lesz nekem jobb hogy csak az 1-2% volt az)

2016. jan. 7. 00:47
 26/33 A kérdező kommentje:
Ja, és sem a portál sem a video készítője nem jobbos vagy hasonló.
2016. jan. 7. 00:50
 27/33 anonim ***** válasza:
25%

Szóval az a hülye aki rávilágít, hogy a "nem tudjuk menekültek voltak-e" nem egyenlő azzal, hogy "biztosan nem menekültek voltak"? :-D


Na, látjátok, ezért tart itt ez az ország.

2016. jan. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Német rendőrség Dortmundban elkapott betörőket, akik a lopott tárgyak eladásából szerzett pénzt IS számlákra utalták. Ez már egy éve volt, német állampolgárok voltak, török háttérrel...
2016. jan. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Kirájak vagytok, csak így tovább! :D


Ránd tú! Fájt!

2016. jan. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
7%
Az ország azért tart itt mert migrantok árasztották el.
2016. jan. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!