Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A külföldi sajtó tényleg...

A külföldi sajtó tényleg ennyire hülyének nézi az embereket?

Figyelt kérdés

-1000 ember randalírozott és zaklatott embereket Kölnben, de voltak esetek több városban is

-Az emberek észak afrikai származásúak voltak

-Nincs információ arról hogy lettek volna köztük menekültek


Ugye milyen hülyén hanzgzik? Vagy csak én értem félre, és ők úgy gondolták, hogy ezek nem a menekültek voltak hanem a betolakodók?


Most épp azzal próbálják nyugtatni a népet, hogy kb. 100 feljelentés van, és előállítottak 3 embert.


Nem nevetséges?



#média #Külföldi sajtó
2016. jan. 6. 23:32
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
70%

Szégyellik a rengeteg diplonyos mérnököt, orvost, informatikust na! :D


Pedig igazából várható volt, hogy lesz ilyen is majd.

2016. jan. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
16%

"Egyébként a privát közzététele is elárul valamit a szellemi szintedről."


Nekem ne irogass privatot, nem vagyok sem a cimborad sem az elvtarsad, ez egy nyitott forum, nyitottan vitazunk ill. cserelunk velemenyt.


Soha egy privatra sem valaszolok, ugyhogy ne is faradjatok. De ha megosztasra meltonak tartom akkor berakom nyilvanosra.

2016. jan. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
6%

"valaki nem magyaroszágról aggódik. "


Akkor honnan?


Mert nemetul nyilvanvaloan nem beszelsz.

2016. jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
3%
kozod hozza? Ecsem?
2016. jan. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
45%
Héber, nem szíriai.
2016. jan. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
91%
Mindegy. A migrant az migrant bárhonnan is jött.
2016. jan. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

"Mert nemetul nyilvanvaloan nem beszelsz."


Ezt honnan veszed? Ismersz? Kann sein, dass ich besser rede und schreibe auf Deutsch, als du auf Ungarisch, du Knallkop. Ich habe mindestens Tastaturbelegung für die Sprachen, was ich gerade tippe. Kannst du mich am fuß lecken.

2016. jan. 7. 00:25
 18/33 A kérdező kommentje:

"A migrant az migrant bárhonnan is jött."


Migrantot nem nagyon használják, inkább Flüchtling. De szépítik Geflüchtete-re, vagy Asylbewerber-re.


Egyébként nekem azzal semmi bajom aki menekül mielőtt valaki félreérti. Azzal van bajom hogy köztük kontrollálatlanul jön minden aljanép.

2016. jan. 7. 00:29
 19/33 anonim ***** válasza:
13%

Huha, oda meg vissza vagyok a produkciodtol :)


Mir ist scheißegal, was du kannst oder nicht kannst, wichtig ist dass für dich eine große Herausforderung ist, ein einfacher Artikel zu verstehen...

2016. jan. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
72%

59%-os, alias nnduggi!


Igen, évtizedek óta élnek migránok szemita és afrikai muszlim háttérrel, de kb. mostani migráció hullámmal érték el azt a - számbeli és autonóm - szintet, aminek következtében már otthon érzik magukat Nyugat-Európában. Ennek következményeként egyre inkább a saját, hozott kulturális és vallási normáik szerint kezdenek viselkedni. Pl.: Novemberben is bázisként használták Molenbeek brüsszeli városrészt, köztudottan bevándorlók lakta negyed. Ezek után tessék eldönteni, hogy mennyire integrálódtak...

2016. jan. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!