Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek is találó ez a...

Szerintetek is találó ez a kép a 3. genfi találkozóval kapcsolatban? (Szíria)

Figyelt kérdés

A napokban kezdődött a Genfben a 3. fordulója a szíriai béketárgyalásoknak.


Én ilyennek képzelem el. A vahabita terroristák (Szaúd-Arábia alias ISIS) és barátai, az USA és annak csatlósai vajon mit fognak kitalálni a Közel-Kelet további bomlasztására?


Itt a kép:

[link]



2016. jan. 29. 01:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem csak USA érdeke a háború, hanem az Oroszországé is.

[link]


Az a kérdés, hogy találnak-e olyan embert, akit mindenki támogat egy új kormány megalakításában vagy tartanak-e olyan választásokat, ahova beengedik bármely másik ország megfigyelőit, ez által ellenőrizve, hogy tényleg minden szabályosan zajlott.

2016. jan. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Neked teljes egészében a politikai karikatúrák formálják a világnézetedet.
2016. jan. 29. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem A sakkozó egy Szíjájé ügynök és azért alkalmazzák, hogy nevetségessé tegye Putyin híveit.
2016. jan. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Szerintem Sakkozo egy fanatikus, oszinte, melyen hivo siita muszlim. Olyan, amilyennek egy muzulmannak lennie kell.

O csak a hiteert harcol. (Szerencsere csak szavakban).

2016. jan. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Egyebkent sajnalom Sakkozot. O a vallasban hisz elsosorban, de mivel a muszlimoknal nincs szabad akarat, ezert el kell fogadnia a vallas politikai torekveseit is. Es mivel az iszlam valoban militans vallas, igy Sakkozo gyakran kenytelen becsukni legalabb az egyik szemet, es ezert politikailag allandoandoan osszeutkozesbe kerul a valosaggal.
2016. jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmit akarnak:


[link]



Szaudiak még nem tudják de majd ők is sorra kerülnek. Aki a sátánnal cimborál egy nap a pokolban ébred.

2016. jan. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Egyebkent sajnalom Sakkozot. O a vallasban hisz elsosorban"


Lehet, de attól tartok, elsosorban a gyûlölködésben, hazudozásban és a hülyeségben hisz.


Lásd: http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__7..

2016. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Lehet, de attól tartok, elsosorban a gyûlölködésben, hazudozásban és a hülyeségben hisz. "


Személy szerint nincs vele bajom, de én már rájöttem, hogy felesleges reagálni a kérdéseire, mert nem látja be, hogy másnak is lehet igaza ami eltér az ő elképzelésitől. Sőt, ha hülyeséget állítanak a cikkbe amit megosztott, mert az alapvető fogalmakkal sincsenek tisztába, akkor se ismeri be, hogy tévedett, hanem egyszerűen ignorálja a kérdést. Gyakran meg csak azokra a válaszokra reagál ami neki tetszik, hiába előtte két válasszal az egész elképzelését cáfolják és elmondják, hogy miért téved, ő azzal nem foglalkozik, csak azzal aki beszólt valami nem tetszőt neki.

2016. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Kapitulaltam a ket elottem szolo elott. Sakkozo tenyleg aljas.
2016. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerettem volna hinni, hogy itt is vannak "normalis" muszlimok, olyanok, akik vallasosak, de egyebkent kepesek gondolkodni.


Sajat vagyam csapdajaba estem. Sajnos.

De kar, hogy az itteni muszlimok tenyleg mind aljasok.

2016. jan. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!