Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Na most Németországban kik...

Na most Németországban kik erőszakoskodnak a menedékkérő bevándorlók vagy a helyi részeg fiatalok?

Figyelt kérdés

Lassan kezdem elhinni, hogy itt minden rosszra a migránsokat hibáztatják, ha hátulról leütnek egy embert az csak és kizárólag migráns lehet vagy azért 10 évben 1x előfordulhat, hogy európai is elkövet egy ilyen gaz tettet?


A videót látva nem tudom eldönteni....szerintetek, most most, akkor ki is erőszakoskodik?


[link]


2016. febr. 5. 14:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Pont ezért mondtam le a kölni fesztivált, persze mindenki kiröhögött itt az oldalon, hogy "majd odafigyel már a rendőrség" "a kölni szilveszter fel lett fújva", akkor sem akarom hogy egy afgán horda erőszakolja meg a barátnőmet az utcán, mint a linkben is olvasható.


A videóban meg részeg német fiatalok bohóckodnak a riporter nő mögött, más mikor muszlim csoportok megerőszakolnak és szétvernek nőket.

2016. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Megy ám a szerecsenmosdatás.


A legjobb a cikkben.:

"Megváltozott a nők feljelentési hajlandósága."


Persze, nem az a baj, hogy betört ide millió vadember, és ott gyalázzák meg az őslakosokat ahol tudják. A baj az őslakosokkal van. Rasszisták, kirekesztők és megváltozott a feljelentési hajlandóságuk.

2016. febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Az eszet használd ha már rendelkezel vele . Erőszak elszenvedője feljelentéskor miért terelné másra a gyanút ha őt helyiek bántalmaznák ? Ez ésszerű lenne a részéről ? Menj ki közéjük élni aztán koppansz .
2016. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A szilveszteri eset miatt (tudjátok amikor több száz nőt megerőszakoltak) egy /1/ darab gyanusított van őrizetbe!
2016. febr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

ma 15:13


Vidiben ki molesztálja a riporternőt? egy migráns vagy egy helyi fiatal?

2016. febr. 5. 15:42
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
az nem molesztálás hogy ugrálnak mögötte...
2016. febr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

15:42


Az molesztálás amit a videóban látsz?

2016. febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
Én végig se tudtam nézni a videót, ilyen durva szexuális zaklatást még nem láttam.
2016. febr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

ma 16:55


De ha már egy migráns csinálnál ugyan ezt, akkor 6 családot lőnél ezért agyon.

2016. febr. 5. 17:04
 10/16 anonim ***** válasza:

#9


Ez pont fordítva van öcsi.

Ha bevándorló követi el, elhallgatják. Amikor mégis kiderül akkor kiforgatják, hogy nem is a migráns volt a hibás.


Ha egy migránst ér bármilyen atrocitás, az címlapon jelenik meg mint neonáci támadás.

2016. febr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!