Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Na most Németországban kik...

Na most Németországban kik erőszakoskodnak a menedékkérő bevándorlók vagy a helyi részeg fiatalok?

Figyelt kérdés

Lassan kezdem elhinni, hogy itt minden rosszra a migránsokat hibáztatják, ha hátulról leütnek egy embert az csak és kizárólag migráns lehet vagy azért 10 évben 1x előfordulhat, hogy európai is elkövet egy ilyen gaz tettet?


A videót látva nem tudom eldönteni....szerintetek, most most, akkor ki is erőszakoskodik?


[link]


2016. febr. 5. 14:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Migrimosdatás powa' level 100. Szánalmasak vagytok.
2016. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mellesleg az "európai elkövetőket" senki nem mosdatja, főleg annyira mint ti a migráncsokat, egyebeket.
2016. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
43%
#4:Igazán nem akarom védeni a migránsokat,mert vérlázító amit műveltek,mondjuk Kölnben és máshol is.De hol erőszakoltak meg szilveszterkor többszáz nőt?
2016. febr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
43%

Ma már tisztázott, hogy alapvetően nem a bevándorlókkal van gond. Közéjük is keveredett néhány bűnöző, de a bűnözők többsége sajnos nem bevándorló, hanem őslakos.


Tények:

1. Németországban 5-szörösére emelkedtek a menedékkérők ellen elkövetett bűncselekmények száma, miközben a menedékkérők által elkövetett cselekmények száma csak enyhén emelkedett, annak ellenére, hogy számuk jelentősen nőtt. Tehát a bűncselekmények többségét nem a migránsok követik el!


2. "A szövetségi bűnügyi hivatal a menedékkérők által elkövetett bűncselekményekről (...) egyelőre csak annyit közölt, hogy az esetek nagyjából kétharmada vagyon elleni bűncselekmény volt, a szexuális bűncselekmények aránya pedig nem éri el az 1 százalékot."


Forrás:

[link]


3. Ugyanakkor Németországban jelentősen nőtt a szélsőjobboldali rasszista bűncselekmények száma (amit ugyebár nem a migránsok követtek el).


Forrás:

[link]


Summa summarum:

Ha valakit ki kellene ebrudalni Németországból a bűnözések miatt, hát akkor azok nem a migránsok.


5. A Magyar Tudományos Akadémia szerint a menekültek befogadása nemzeti érdek:


"Az MTA nemrég publikált tanulmánya szerint azonban könnyen lehet, hogy ez a helyzet: Magyarországon a közel-keleti és észak-afrikai menekültek nem csak a bevándorlók többségét adó határon túli magyaroknál, de a magyar átlagnál is sikeresebben integrálódnak a munkaerőpiacra. Képzettebbek, a körükben pedig alacsonyabb a munkanélküliség, és messze nagyobb a vállalkozókedv. A hatásuk a magyar munkavállalók helyzetére? Emelkedő bérek, és több munkahely."


Forrás:

[link]


Viszont sajnos az is tény, hogy a menekültellenes, rasszista szélsőjobboldal folyamatosan hazudik és igyekszik hangulatot kelteni a bevándorlók ellen.


Nos, a menekültellenes szélsőjobboldal Franciaországban is hazugokból áll.

Vezetőjük az "év hazugja" címet nyerte el, pont ez ügyben:


Forrás:

[link]

2016. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%
Mivel különösebben nem hat meg,hogy lepontoznak,vagy sem,újra megkérdezem:hol erőszakoltak meg szilveszterkor többszáz nőt(ahogy a 4-es hozzászóló állírja)?Mert én ugyan nem vagyok migránspárti,de azért érdekelne,hogy én maradtam le valamiről,vagy csak szimplán egy kis "csúsztatásról",netán hazugságról van szó.
2016. febr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

tegnap 23:09


Hát úgy tűnik erre már nem futja válaszra, de erre én is kíváncsi lettem volna.

2016. febr. 7. 04:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!