Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan taktikazzak, mint...

Hogyan taktikazzak, mint kulfoldi munkavallalo?

Figyelt kérdés
Pont UKben dolgozom, most aprilisban lesz meg a 6. P60am, utanna be is adom a letelepedesi paport, mert a 6 toretlen adoevre megszoktak adni mar, es azzal ha ki is lep UK az eubol ( valljuk be Cameron feltorolte a padlot az egesz euval) enmeg mar nem rakhatnak ki. Latjuk, hogy elkezdodott egy dominoeffektust a csaladi potlekok korul, amit maris atvett, ausztria, dania,... Es ez csak a kezdet, mer korlatozhatjak is a szabadmunkaero vallalast! Aki ebben okosodni itt a kommenteloknel, kerem olvasson el kurrens cikkeket a temarol!!! Na most nekem az helyzet, ha megkapom a residence papirt, akkor jo vagyok. Viszont ha nem, es anglia kilepesre szavaz, akkor maradjak meg, probalkozzak, vagy egybol haza, mert megmost van eleg sok ( igaz nem a legnagyobb presztizsu allas) allas, pl a Mavnal es hasonlo helyeken, viszont ha kidolaljak az embereket, a nyugati tarsadalmak, akkor nagy lesz a verdseny az allasokert otthon. Ti szerintetek is ez a jo strategia, hogy akkor meg a tomeg elott menni haza?

2016. febr. 23. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyelore csak a segelyek korlatozasarol van szo, a munkavallalaserol nem.

Ha ott vagy mar tobb mint hat eve, akkor az allampolgarsagot probald meg szerintem.


Most ha elindulsz haza, otthon lesz olyan allasod amibol tudsz berelni valami eleg nagy lakast az egesz csaladnak?


En mar biztonsagban vagyok francia allampolgarsaggal Parizsban, az a biztos, a tobbi csak ideiglenes.

2016. febr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha barmi kis papir hianyzik, elbukja az ember az 1000 font dijjat a letelepedesi megcsak 65 font ha az megvan 1 ev mulva megadjak az allampgarsagot. Gydulallo vagyok, van otthon lakasom es megtalaritasom
2016. febr. 23. 11:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt tisztán kell látni hogy te azért dolgozhatsz ott mer a UKnak szüksége van a munkádra.


Ha majd nem lesz úgy zavarnak haza hogy csak úgy porzik. De jelenleg nagyon nagy a munkaerőhiány arra felé így nem kell aggódni.


Ami bekavarhat: egy háború vagy egy válság vagy mind2 és vissza esik a gazdaság. Akkor viszont liberalizmus ide vagy oda, aki felesleges azt el fogják küldeni. Hiába szajkózzák most a nagy libsi dumájukat, ki fogják találni, hogy miért zavarnak majd el mindenkit.

2016. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 folyt


Szerintem maradj mert Anglia ki fog maradni a csetepatékból

2016. febr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha valakinek van otthon lakasa, akkor otthon is meg lehet elni.
2016. febr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!