Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tulajdonképpen az ilyen...

Tulajdonképpen az ilyen migránsoknál miért is merül fel a befogadás/elosztás/menekült státusz kérdése?

Figyelt kérdés

Most olvastam nemrég, hogy a migránsok megunták a várakozást, és áttörték a kerítést a macedón határon egy jó nagy szakaszon, és továbbmentek. Ezeknél miért is kell elgondolkodni a menekültstátuszon?

Oké van olyan, hogy az adott ország továbbengedi őket, hogy ne kelljen velük foglalkozni.

De ezek ERŐSZAKKAL törnek be az országba annak ellenére, hogy még a rendőrség is könnygázt próbál használni ellenük, de őket ez nem érdekli, tojnak a tranzitország törvényeire.


Az ilyeneket mégis hogyan fogadhatják be, majd oszthatják szét az EU-ban?? Ha én átdöntök valami határkerítést, több évre lecsuknak. Ezeket meg még be is kell fogadni?

Németország meddig óhajtja őket befogadni?


Nem provokálni akarok, de fel nem fogom, hogy az ilyeneknél hogyan is merülhet fel a befogadás kérdése!



2016. febr. 29. 19:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy akik ezt csinálták, azokról egyértelműen lerí, hogy csak gazdasági bevándorlók, és nem akarják, hogy kiderüljön, hogy nem szírek vagy afgánok.
2016. febr. 29. 19:06
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Költői kérdés. Természetesen igazad van. De ezt Angelának is mondd meg! Vajon miért védi még mindig ezeket a bűnözőket a rendes, becsületesen dolgozó európai polgárok rovására, akik betartják a törvényeket?
2016. febr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt kellene észrevenni, hogy ez már régen nem bevándorlás; ez már erőszakos betelepülés. Tény, hogy vannak köztük menekültek is, sokan viszont azért tartanak nyugatra, mert ott sokkal jobb az életszínvonal, mint odahaza, ahol talán éhen is halnának. Nekik nincs veszítenivalójuk, próba szerencse.


Eközben nyugaton még mindig a sajtó az úr, ezért valódi megálljt senki nem mer mondani, valódi megoldás pedig olyan lassan körvonalazódik, hogy az már a 25. óra lesz, mire megvalósul.

2016. febr. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt kellene csinálnia az EU-s országoknak (ha már Németország ennyire nem tesz semmit), mint amit Málta csinált. Érdekes, oda már nem mennek menekültek. Miért? Azért, mert a máltaiak egyszerűen beszüntették a migránsok ellátását. Gyakorlatilag ha illegálisan kikötöttek Málta szigetén, vagy azonnal börtönbe kerültek, vagy egyszerűen semmi ellátást nem kaptak, max 1-szeri hideg ételt 1 nap, és a szabadban aludtak. Amint elhíresült, hogy Máltán nem olyan "kényelmes" a dolog, egyből kikerülték az illegális bevándorlók a szigetet. Nincs ott se fal, se kerítés, egyszerűen csak spártai körülmények.

Ha az illegális bevándorlók feneke alá nem tennének semmit, szabad ég alatt kéne aludniuk, és kapnának nagyon max 1-2-szer valami sz@r hideg élelmet, mindjárt híre menne, hogy Európában bizony nem fognak könnyen a jóléthez hozzájutni, és a későbbiekben már el sem indulnának az emberek.

2016. febr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon olyannak néz ki mintha szándékosan akarnák európát tönkretenni.


Most az ilyenek milyen módon pörgetnék a gazdaságot, egyebek?

2016. febr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

"Ez nagyon olyannak néz ki mintha szándékosan akarnák európát tönkretenni."


Európát az EU vezetői teszik tönkre.

Merkel még mindig az olyan emberek álláspontján van, akik a mai napig tartanák a "No one is illegal!" táblát. Egyszerűen annyira agyukra ment a politikai korrektség, hogy nem veszik észre, hogy ezzel Európán kívül kb senki sem foglalkozik.

Európa ezzel a tündérmesés "emberi jogok, le a rasszizmussa, stb." rózsaszín köddel szó szerint tálcán kínálja annak a lehetőségét, hogy ezt ki is használják sokan. Törökország is szó szerint hülyére veszi az EU-t, leakasztanak egy csomó támogatást, közben meg eszük ágában sincs a migránsokat megfékezni.

Az Európai Unió ezzel a vezetői réteggel teljesen életképtelen, és hasznavehetetlen. Ha én dönthetném el, hogy kik legyenek az EU vezető testületeiben, minimálisra csökkenteném a német, francia, svéd, angol és benelux emberek számát, mert olyan szinten nincs rálátásuk a dologra, hogy az már fájdalmas.

2016. febr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Érdekes, hogy Málta ezt megtehette, mikor eu-s ország. Őket nem zaklatta Angela, meg az ENSZ, meg a liberálisok, hogy nem etetik a kis kedvenceiket?
2016. febr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha jól tudom, Málta ezt azután tette meg, miután már vagy sokadszorra kongatták meg a vészharangot, hogy megteltek. Mivel aztán az EU (szokásához híven) csak prédikált, érdemben nem segített, megunták, és a saját kezükbe vették a dolgot.

Magyarország ugyanezt csinálta. Miután mindig mi voltunk a hibásak (ha tovább engedtük őket, akkor azért, ha nem, akkor meg azért), mi is lezártuk a határt, aztán meg buszoztattunk.


Minden tagállamnak így kéne tennie. Ha az EU ilyen szinten döntésképtelen, nem is értem, mit várnak a tagállamoktól.

Az elosztást is azért erőltetik Merkelék, mert rájöttek, hogy bizony a menekültek többsége nem diplomás orvos/mérnök, így megpróbálják a trágyát szétkenni az egész EU-n.

2016. febr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Régen, ha egy országot támadás ért, megvédte magát.

Nem értem, mi ez az új divat, hogy pátyolgassuk az agresszorokat. Én állampolgárként teljesítem az állampolgári kötelességeimet. Az állam is legyen szíves ezt tenni.

2016. febr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!