Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Fasiszta "hajlamaim" lennének,...

Fasiszta "hajlamaim" lennének, amiért így gondolkodom? Európa az európaiaké?

Figyelt kérdés

Undorítónak tartom ezt a sok migránst, ami ellepte Európát. Szégyen, hogy idáig jutott kontinensünk. Ha rajtam múlna az összeset kitoloncolnám, nem érdekel, hogy kisgyerek, asszony, szegény, satöbbi.

Ez volt az egyetlen olyan kontinens, amely viszonylag kis mértékben volt csak fertôzött az ilyen primitív, visszamaradott népséggel. És nem csak a terroristák beszivárgását könnyíti meg a migránsáramlás, de még a hétköznapi kormosképû muszlim menekültek is elôszeretettel molesztál, lop, csal, elôsködik. Szerintem Európába nem való egy darab arab sem. Érdekes az is, hogy a történelem során a legnagyobb veszteségeket, sanyargatást, károkat sohasem az európaiaknak köszönhettük. És most ne jöjjön senki Hitlerrel, meg az egykori návi Németországgal, mert a kommunizmus legalább annyi kárt, szenvedést, áldozatot (igen, ez így van) hozott, mint a fasizmus. És kik álltak a kommunista diktatúra élén? Az oroszok, akik ugye nem európaiak (tényleg nem azok, a legkisebb mértékben sem). De felhozhatnám az egykori Oszmán birodalmat, vagy a tatárjárást, gyilkolták az európaiakat. Mindig. Vallási, vagy egyéb okokból. Európa talán csak az amerikai gyarmatosítással vádolható egyedül.

Tudom, semmi értelme régi, többszáz, többezer éves dolgokat felhozni, mert ez már más világ, új emberekkel, de talán mégis van valami faji alapja a dolognak. Valami genetikai, biológiai háttere. A terroristák, robbantgatók 90%-a miért arab? Az átlag fehéremberek közül miért kerül ki kevesebb bûnözô, mint a cigányok közül? És még sorolhatnám.

Szándékosan írtam a külföldi politikához... A jobbikról, fideszrôl, és társairó ugyan megvan az enyhén szólva is nem szalonképes véleményem...

Nem akarok veszekedést szítani, meg anyázást, fröcsögést. Csak véleményeket. Hátha valaki meg tud gyôzni arról, hogy nincs igazam.



2016. márc. 22. 22:09
1 2
 1/17 anonim válasza:
57%
Én sajnálom őket amiatt mert szétb.szták a hazájukat meg az életüket. Viszont nem ide valóak szerintem se. Egyszerűen más kultúra ami nem tud integrálódni az európaival. Segíteni lehetne nekik, de nem úgy hogy befogadjuk tömegével őket
2016. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%

Ezek már túl mennek a hajlamokon :D


De nem gáz, még megváltozhatsz, beszélsz pár értelmes muszlimmal, és rájössz, hogy azért ez ilyen formában hülyeség, amit írtál.

2016. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Kicsit zavaros, amit vallasz, de kb. kivehető.

Az arabok között sok csinos nő van, ők bejöhetnek felőlem. Azokkal nem lenne baj. A nők mindig sokkal jobban alkalmazkodnak a környezetükhöz, mint a férfiak, mivel a nők általánosságban társaságibb lények és inkább azt teszik, amit a többség elvár tőlük.

Az oroszok pedig európaiak, ezt hiába tagadod. Jó lehet, hogy primitívek és visszább vannak szocializációs szempontból, mint egy nyugat-európai, de rasszjegyeiket tekintve europidok.


Nem tudjuk, hogy mekkora részét adja egy ember személyiségének a genetika és mennyit a környezet, mivel leginkább a vér szerinti szülők szoktak felnevelni egy gyereket és ezért nem lehet tudni, hogy mennyit adnak hozzá a gének és mennyit a ráhatás.


Hitlerhez meg nem tudom, hogy jön ez a kommunistás izé. Ha a szomszédom megölt 20 embert, én meg csak 18-at, akkor tulajdonképpen én nem is vagyok gyilkos, mert kevesebbet öltem?

2016. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Ne haragudj, én szerettem volna először értelmesen érvelve válaszolni, de nincs erőm este tízkor a magadfajtákhoz. Talán majd holnap.
2016. márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%

Katolikusok is hajtottak végre terrorista támadásokat. Gondolj csak az IRA-ra vagy az ETA-ra.

Tehát sajnos a terrorizmus nem új dolog Európában, ez nemcsak a menekültek által behozott dolog.

Sajnos szélsőséges emberek mindig is voltak és valószínűleg mindig is lesznek.

2016. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%
Több százezer ember èlet árán lettek visszatartva èvszázadokig,most meg köpjünk elődeink nem kis áldozatára ès tárt karokkal fofadjuk őket,pedig ők èrtelmileg meg felfogásban semmiben nem különbek mint règen,csak akkor kardal most meg "ájfonnal" a kèzben jönnek. Ha többsègben lesznek eggyes országokban(persze nem egyik pillanatrol a másikra hanem èvek alatt),akkor minden gond nèlkül lőnek majd minket hitetleneket agyon. Az meg,hogy szèt van k*rv.a az országuk arrol is nagyrèszt ők tehetnek a közèpkorban leragadt felfogásukkal
2016. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Bocsánat a katolikus nem feltétlenül helyes, inkább azt írnám, hogy európai..
2016. márc. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Magamfajtákhoz? Kösz. Cseppet sem degradáló. Én nem lekezelôen álltam a más véleménnyel bírókhoz, kérlek ti se legyetek azok.

5-ös: tudom. Az összes vallást elítélem. De az egy másik kérdés. A muszlim az sacperkábé egyenlô az arabbal.

Kommunist nevû felhasználó ak: a slusszpoén, hogy van egy nagyon jó barátom, aki cigány. Mégsem lelkesedem a cigányokért. Van kivétel, de az csekély. És az arabok nagyobb veszélyt jelentenek, mint a kokerók.

2016. márc. 22. 22:28
 9/17 A kérdező kommentje:
7: így már más. De te is tudod, hogy nem ez a jellemzô.
2016. márc. 22. 22:29
 10/17 anonim ***** válasza:
48%

Beszélik, hogy holmi hordák, Egy Nimród nevű embernek volt két fia. Valami Hunor, meg Magor. Meg csodaszarvasról is regéltek, ami nem Diósgyőrben készült. Meg nyilazókról, meg …ments meg Uram minket!


Ezekről hogyan vélekedsz? Hogy ez régen volt? Igen. Majd pár évszázad múlva az is régen lesz.

2016. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!