Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mekkora esélye van egy magyar-...

Brain Storming kérdése:

Mekkora esélye van egy magyar-szlovák háborúnak?

Figyelt kérdés
És ha van, az mire alapozottan fog kitörni, milyen események hatására?
2010. ápr. 4. 01:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs esélye, egyenlőre. Esetleg majd a III. világháborúban, és az oka.....hát a világháború, mi más?
2010. ápr. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem semmi. Egyik országnak is borzalmasan kicsi a hadserege, meg amúgy meg még a magyar sem annyira hülye hogy háborút robbantson, a szlovákok meg tudják hogy a magyarok többen vannak. Szerintem semmi, ha meg igen várjanak még egy 5-6 évet mert én úgyse maradok itt, csak addig meg ne pusztuljak már.
2010. ápr. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20%
Önálló háborúnak nulla. Ha világháború lenne, Magyarország megint megpróbálkozhatna a trianoni területek visszaszerzésével, ami alapján az összes szomszéd ország ellenünk lenne, és megint a földbe döngölnének.
2010. ápr. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
2010. ápr. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Egy magyar izraelihez képest minimális.
2010. ápr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%

"Önálló háborúnak nulla. Ha világháború lenne, Magyarország megint megpróbálkozhatna a trianoni területek visszaszerzésével, ami alapján az összes szomszéd ország ellenünk lenne, és megint a földbe döngölnének."



Megint? Vásárolj már egy történelem könyvet!

2010. ápr. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Nagy esélye van. A nappaliban lesz megrendezve, csak jöjjön haza részegen az ember.
2010. ápr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom van-e esélye, de nagyon remélem, hogy lesz, a szlovákok tökéletesen oktalanul birtokolnak bizonyos területeket és ha ez még nem lenne elég, megpróbálják minél inkább elnyomni az ott amúgy őslakos magyarokat. Azt hiszitek a nyelvtörvény a vége? Vagy az a vége, hogy nagyobb gázár támogatást kapnak azok, akik magasabban laknak? Persze egyértelmű, hogy leginkább a magyarok laknak alacsonyabban. Lesz itt még nagyon sok okos kis intézkedés, tisztán látszik, hogy el akarnak üldözni minket. Semmi bajom a szlovákokkal, de ami nem az övéké, soha nem is volt az, annak semmi keresni valója náluk. Nem azt mondom, hogy szűnjenek meg, legyen Szlovákia, ha már így alakult és belakták, csak "kicsikét" vékonyabban:)
2010. ápr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0.01%
2010. ápr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 bumbi02 ***** válasza:
63%

Semmi bajom a szlovákokkal, de ami nem az övéké, soha nem is volt az, annak semmi keresni valója náluk. Nem azt mondom, hogy szűnjenek meg, legyen Szlovákia, ha már így alakult és belakták, csak "kicsikét" vékonyabban:)


szerinted mikor ide jöttünk mi magyarok, nem éltek itt elöttünk is itt más népek? (nem szlovákokra célzok,tök mind1 mienek, csak mások) dehogynem, szted ök jogosnak tartották hogy idejöttünk és itt egy államot alakitunk ki? nem igazán, aztán beolvadtak hallani se lehetett róluk.. szlovákia fiatal állam teljesen érthető az h asszimilálni akarja az ott élő magyarságot, más dolog az h nekünk ez nem igazán tetszik...

2010. ápr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!