Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A brüsszeli menekült-ellenes...

A brüsszeli menekült-ellenes tüntetésre miért mondják hogy neonáci tüntetés és miért verik szét?

Figyelt kérdés

[link]


Akinek nem tetszik az adott rendszer, az rögtön náci...


Ráadásul ezt mondta a polgármester:


"Botrányos, ami történik, hogy ilyen gazemberek provokálják a lakosokat a megemlékezésük helyszínén."


Kérdezem én az nem provokálás hogy felrobbantanak több tucat ártatlan merénylőt?


2016. márc. 27. 18:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
Mert az SZDSZ-elvű brüxeli bürokratáknak fáj az igazság! Ilyen a liberalizmus!
2016. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%

"ártatlan merénylőt?"


Mégis kikről beszélsz, amúgy le van írva, hogy miért verik szét.

24.hu szerint:

"a tömegben álló muszlim nőket többen inzultálni kezdték"


ezért verik szét őket, mert semmivel sem jobbak.

2016. márc. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
az utolsó mondatot elírtam, merénylők felrobbantanak több tucat ártatlant
2016. márc. 27. 18:39
 4/21 anonim ***** válasza:
71%

A pontos válasz amúgy itt van: "A rohamrendőrök azután avatkoztak közbe, hogy a radikálisok a gyászolók között lévő muszlim nőket is megfenyegették. "

Miért? A terroristák nem voltak tekintettel a származásra vagy a vallásra. Egy repülőtéren mindenféle ember megfordul.

Szégyen, hogy egy tisztességes megemlékezést zavarnak meg. Remélem sokan gondolják azt, hogy nem ez a fajta viselkedés a követendő példa Európába.

Néztem a képeket és videókat, persze sokak megint maszkok mögé rejtőznek, mert annyira már nem bátrak, hogy arcukat is adják az ilyen cselekedetekhez.

2016. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
11%

"Néztem a képeket és videókat, persze sokak megint maszkok mögé rejtőznek, mert annyira már nem bátrak, hogy arcukat is adják az ilyen cselekedetekhez."


Egy autokratikus jobboldali diktatúrában (nem Magyarországon), mertnél liberálisként egy liberális tüntetésen részt venni, anélkül, hogy eltakarnád az arcod?


Jelenleg, ugyanez a helyzet, csak most te vagy a farok jobbik végén.


Belgiumban nagyon erős államliberalizmus van, könnyen elveszíthetné az állását, aki hangot ad az egyet nemértésének.

2016. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%

Most az a kérdés, hogy miért nácik azok, akik mocskos bevándorlóznak és a karjukat lengetik, tehát miért nácik a nácik?


Ez valami vicc?

2016. márc. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

"Egy autokratikus jobboldali diktatúrában (nem Magyarországon), mertnél liberálisként egy liberális tüntetésen részt venni, anélkül, hogy eltakarnád az arcod? "


Igen, amúgy láthatod, hogy vannak akik felmerik vállalni magukat, őket legalább ennyiben lehet becsülni.


"Belgiumban nagyon erős államliberalizmus van, könnyen elveszíthetné az állását, aki hangot ad az egyet nemértésének."


Várom erre a konkrét példákat.

2016. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
11%

8#

Ne játszd az agyad.

Te is jól tudod, hogy Nyugat-Európában könnyebben kirúgnak, ha nem vagy elég bevándorláspárti és még hangot is adsz neki.


Nem mernéd magad felvállalni te sem, mivel elveszítenéd az állásodat és nem tudnál gondoskodni a családodról.

2016. márc. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

"Te is jól tudod, hogy Nyugat-Európában könnyebben kirúgnak, ha nem vagy elég bevándorláspárti és még hangot is adsz neki. "


Sajnálom, hogy ki kell ábrándítsalak, de egyáltalán nem tudom, itthon a választásokkor hallottam eseteket, hogy felmérték, hogy melyik üzlettulajdonos és kit támogat illetve nem támogat, de Nyugat-Európából nem, úgyhogy várom a bizonyítékokat.

2016. márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%

#5 Az öngyilkos merénylőket a tettükért életfogytiglani börtönre ítélték volna, nem elzavarják a rendőrök a helyszínről. Csak hát ugye ott az a kis problémája az igazságszolgáltatásnak hogy miként büntessünk egy öngyilkos merénylőt, akit nem lehet bíróság elé állítani, a politika, főleg a ˝kocsmapolitika˝ ilyenkor előveszi a vallást, a bőrszínt meg a hasonlókat, bár ilyenkor véleményem szerint konkrétan az elkövető családjának nagyobb felelőssége van, mint annak a világ másik végén élő szingapúri muzulmán faszinak aki azt se tudja, ki ez?

Én igazából el se tudom képzelni mi vehet rá valakit egy ilyen merényletre, olyan mintha valami gép irányítaná az agyát.

2016. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!