Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma a Keleti Pályaudvaron a...

Ma a Keleti Pályaudvaron a migránsok lázadtak, kikeltek magukból, kinyilvánították nem tetszésüket az ellátásuk miatt. Miért nem lövik őket gumilövedékkel már a határon? Miért csak a magyar tüntetőket lehetett régebben lőni? Nekik mindent szabad?

Figyelt kérdés

2015. aug. 30. 13:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
100%
A hétvégén zárva a hivatal, amelyik intézi a tovább haladásukat.Tudod---szabad szombat és vasárnap. Hát ezért balhéztak . A Görögök miért tudják tervszerűen továbbítani őket? Szombaton is , meg vasárnap is.
2015. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
96%
Lőni őket, mert tapsoltak meg skandáltak? Akkor ennyi erővel focimeccsen is lehetne lövöldözni. Különben az a bajuk, hogy nem engedik őket tovább Németországba.
2015. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
25%

Nekik mindent szabad, mivel nem akarunk szankciókat a nyakunkba.


1: Miért kéne nekünk alkalmazkodni hozzájuk?


2: Dehiszen szoktak, nem?

2015. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
72%
Láthatóan a törvények fogalmát nem ismerik, és nem fogják fel, hogy ez nem a rendőrök döntése. Idióták, meg azok is, akik ott hergelik őket.
2015. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
27%
Kerdezo, ha te menekulnel el az orszagbol, mert kiirtottak a csaladodat, szerintem picit bevagnad a durcit (joggal), ha a sok fritz elkezdene lovoldozni rad a nemet hataron... A tv szekhaz ostroma mas teszta, azok csak megvesztek jo dolgukban, de meg igy is csak vizagyut meg pajzsos rohamrendoroket vetettek be ellenuk, nem pedig gumilovedeket. Amugy meg miert zavar az jobban, hogy a keletiben elkezd tapsolni meg kantalni nehany szerencsetlen menekult, mint az, hogy a Morvai Krisztina csurheje kocsikat gyujt fel? Nem fordult meg a fejedben, hogy a hozzank erkezo menekultek eletukben eloszor jarnak olyan orszagban, ahol azt mondhatnak, amit gondolnak?
2015. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
96%

Ertsetek mar meg, hogy se ok, sem mi nem koborolhatunk vadon, keresztul-kasul a vilagban. Regisztralni kell oket, tudni, hogy ki es miert csatangol errefele. Borzaszto embertomegrol van szo es ezzel szemben par hivatalnok, akinek amugy a sajat munkajat is vegeznie kellene, mint korabban.

Magyarorszagon mar letezik olyan szabalyozas, hogy nem lehet eletmod szeruen az utcan elni es ezzel az erovel mindenkit le lehetne tartoztatni, de ez egy kulonleges helyzet es a nagysagat tekintve sem kis problema. Egyaltalan nincsenek egyszeru helyzetben az ezzel foglalkozo embereknek.

Ezt a tomeget mar nem lehet normalisan kezelni. Lehetetlen.

2015. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:
A II. János Pál téren ami van az kb felér egy táborral. Szerintem a "nato kerítés" nem ér semmit. Már ott kellene segíteni. Ez nem kerítés, hanem bújócska. Télen mi lesz? Mert akkor is jönni fognak? Az Unio minket támogat a legkevésbé, pedig mi vagyunk a határ. Vajon miért nem segítenek legalább a finanszírozásban, eltartásukban?
2015. aug. 30. 13:36
 8/61 anonim ***** válasza:
60%

"Miért csak a magyar tüntetőket lehetett régebben lőni?"


Mert közveszélyesek voltak. Tudom, a haverjaitok voltak kint és sajnáljátok őket, de ettől még tény, hogy kiemelten közveszélyesek voltak. Ártatlan arra járókat vertek meg, autókat gyújtottak fel, épületekbe törtek be és rabolták ki őket, buszokat rongáltak meg, felszedték a követ és járókelőkre meg rendőrökre dobták őket, stb. Én átéltem elég közelről azt a "tüntetést". Na jó, az egy idézőjel nem elég erre. """tüntetés""". Én a kormány helyében éles lövedéket használtam volna. Ha valamire, akkor arra a """tüntetésre""" illik a terrorizmus jelző. Ne tegyünk úgy, mintha ártatlan tüntetőkről lett volna szó, mert baromira nem.

Ahhoz képest az összes migráns probléma az összes tüntetéssel, lázadással, tiltott határátlépéssel, iratmegsemmisítéssel, ültetvény letarolással, mindennel együtt semmiség.

2015. aug. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
34%

"Ertsetek mar meg, hogy se ok, sem mi nem koborolhatunk vadon, keresztul-kasul a vilagban. Regisztralni kell oket, tudni, hogy ki es miert csatangol errefele."


Az. Regisztráljátok őket, hadd legyenek bent az adatbázisban. Legalább a fritzek majd tudják, hogy kihez kell őket visszaküldeni, ha ahhoz támadna kedvük. Nehogy buszra legyenek rakva és irány az osztrák határ, ááá, azt minek?

2015. aug. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
96%
#11... A szir menekulteket ha nem lenne ISIS, akkor az Asszad rezsim lone halomra. Ha Orban gondolna egyet, es lelone a csaladodat, te sem vonulnal fegyverbe. Inkabb orulj, hogy nem oda szulettel.
2015. aug. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!