Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban vagy Angliában...

Németországban vagy Angliában élők, mennyit éreztek a multikultiból?

Figyelt kérdés
Éreztek-e változást az elmúlt évben, mi az, amit negatívumként ill. amit pozitívumként éltek meg ezzel kapcsolatban? Ha Magyarországon vagytok érzitek-e, hogy ott nincs multikulti, ha igen, miben?
2016. ápr. 6. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Angliát 10 éve "2. Pakisztánnak" csúfolják, ez most inkább a németeket csapta nagyon arcon.
2016. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Aha, a németeket, ahol a hetvenes évek óta élnek nagy számban törökök. Ezt azért gondold át kicsit...
2016. ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Én ugyan nem ott lakom, de a munkahelyem miatt, néha oda is kell mennem.


Nekem negatívum a "multikulti", zavar is.Nem érzem magamat Európában.


A cseh városok nekem sokkal Európaibbabb, mint a britek.

2016. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Engem nem zavar rengeteg ismerősre tettem szert, akik Afrikából, Ázsiából, Közel-Keletről vagy más európai országból érkezetek.


3-as én nem értem, hogy miről beszélsz. Minden olyan multikulti, ami nem homogén, azaz ha azt mondod, hogy európai társadalom, akkor már egy multikulturális társadalomról beszélsz. Angliába ugyanúgy multikulturálisnak számít a magyar, mint a lengyel, afgán, tunéziai, mexikói vagy kínai.

2016. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van mindenfele nacio, van indiai, pakisztan, angol kollegam is, a boltban van mindenfele sarkabol a vilagnak kaja, szerintem kifejezetten erdekes, osszeutkozesbe soha senkivel nem kerultunk kultura miatt.
2016. ápr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Damn válasza:

Angliában élek, a kérdésedről a következő videó jutott eszembe:


(Csak érdekességképp, a videó szereplő egyik utcában vettem az első autómat angliában, valóban olyan környék ahova nem mennék éjszaka)


https://www.youtube.com/watch?v=fA6XcyXsxXU

2016. ápr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézz körül a vidéki Angliában.

Csöppet sincs multikulti.

De itt Északon, a nagyvárosban se valami nagy.

Ez az ország nem csa Londonból, Birminghamből, Manchesterből, stb áll.

Newcastle se hatalmas multikulti.

2016. jún. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!