Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik szeretik Oroszországot...

Akik szeretik Oroszországot azok jártak valaha nyugati országban?

Figyelt kérdés
Akik jártak nyugaton azok nem látták hogy mennyire fejlett és hogy mennyire jól működik az az ország, ellentéteben a "nagy" oroszországgal?! Az Amerikai Egyesült Államok-at is nagyon sokan utálják pedig ott is jólét van, ahogy a többi nyugati országban is! Mi a vonzó oroszországban???

2016. ápr. 6. 14:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%

Tetszik nekik az orosz nyelv,kultúra és Moszkva.

Kb ennyi.


Persze sok helyen vannak szép épületek,kultúrák,de nekem fontosabbak az emberi jogok és,hogy emberhez méltó életszínvonalon éljek.

Nem szeretem a korrupciót,ami minél keletebbre megyünk,annál nagyobb.

Tehát sosem költöznék Oroszországba.

2016. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem Oroszországot, minden vágyam, hogy eljussak Szentpétervárra. Jártam már nyugaton is, de pl. Madridba vagy Kölbe sokkal kevésbé szeretnék eljutni, mint Moszkvába vagy Szentpétervárra. A fejlettség turistaként nem hinném, hogy érdekli az embert, nem lakni megy oda, hanem körülnézni. A fejlettségnél engem jobban zavarna ott a korrupció.
2016. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

"Tetszik nekik az orosz nyelv,kultúra és Moszkva."


Ezzel nincsen semmi gond de én politika ketegóriába raktam. Valamiért sokan úgy képzelik hogy oroszország mindenbe jobb mint az Egyesült Államok.

2016. ápr. 6. 14:55
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
hát én nemtom kik gondolják úgy, max tényleg azok akik az életben nem jártak semelyik civilizált jogállamban nyugaton ... isten ments h ahhoz közeledjünk pedig sajnos minden jel arra utal h nagyon abba az irányba megyünk :(
2016. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Annyira sok oroszbarát komentelőt szoktam látni politika kategóriában, de most egy sem ír! Ők sem tudják hogy miért szeretik oroszországot? Gondolom nekik csak annyi a lényeg hogy utálni Amerikát! Sajnos sok a buta ember!:(
2016. ápr. 6. 15:12
 6/27 anonim ***** válasza:
22%

Nekem valamilyen fokon tetszik az orosz kultúra.

Politikailag meg nem tetszik Oroszország, mivel az ezeréves Magyar Királyságban hiszek. No nem a Daka Jóska, meg a Borbély, hanem dicső Habsburg király kell (vagy egy ideiglenes kormányzó, mint Horthy volt).

2016. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha történelmileg és politikailag nézzük Amerika legalább (!) olyan aljas, mint az oroszok, sőt... Ha a világ államai személyek lennének az USA lenne a legaljább erkölcstelen féreg, akinek pedig magyarázni kell, hogy miért annak nem sok köze van a politikához és a történelemhez.
2016. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%

És te, kérdező? Te minek alapján ítélsz?

Elég sok helyen jártam, keleten és nyugaton, északon és délen, négy földrészen. Sok helyen, így az oroszoknál is, meghívtak lakásba is. Tudom milyen az orosz és nyugati politika. Tudom milyen sok nép kultúrája, viselkedése, szokásai. És képzeld, nemcsak szeretem, de tisztelem is az oroszokat. Ez azért mondjuk Putyinra, korábban Jelcinre (hadd ne soroljam) nem vonatkozik. Jártam olyan nyugati országban, amelynek politikáját többé kevésbé megértem, talán el is fogadom. És olyanban, ahol éppen a politika miatt nem szeretnék élni.

Nagy szegénységi bizonyítványt állít ki magáról az, aki egy országot az ott lévő jóléttel kíván mérni. Annyira nagyot, hogy még azt sem látja: a jólét alkalmatlan mérőszám, mert értéke erősen függ az adott személytől.

2016. ápr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 hollófernyiges ***** válasza:
56%
Van egy olyan gyanúm, hogy akik a Politikában oroszbarát kommenteket írnak nem túl sokat olvastak Csehovot vagy Szolzsenyicint.
2016. ápr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ott legalább jólét van és szabadság. oroszországban még az sincs!
2016. ápr. 6. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!