Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miert jo a nemeteknek ha...

Miert jo a nemeteknek ha lemondanak nemzeti identitasukrol?

Figyelt kérdés

A multikulturalizmus egy agyremseg. Mivel indokoljak meg Eszak es Nyugat Europaban a nemzeteknek hogy az jo nekik ha megtagadjak, semmibe veszik sajat gyokereiket, identitasukat, kulturajukat ? Letezik valamilyen filozofia, ideologia vagy konyv errol ? Mit tanitanak a gyerekeknek az iskolaban, hogyan adjak be nekik ? Apeldaul a kommunizmus ideologiaja Marx, Engels, Lenin tanitasira epult (ezt megeltem). Ugye, a politikai korrektseg nem ideologia , erre nem lehet alapozni a multikulturalizmust ?

Azert kerdem, mert szeretnem jobban erteni a lenyeget a dolognak.



2016. ápr. 17. 21:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Ha jobban meg akarod érteni, akkor elég annyit tudnod, hogy a multikulturalizmus elfogadása és a nemzeti öntudat tökéletesen megfér egymás mellett.
2016. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%

"Mivel indokoljak meg Eszak es Nyugat Europaban a nemzeteknek hogy az jo nekik ha megtagadjak, semmibe veszik sajat gyokereiket, identitasukat, kulturajukat ?"

Én is épp ezt akartam kérdezni a magyarokról. Több mint 1000 éve ez megy.

2016. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%

Ez most a fő ideológiai csapásvonal, amíg be nem látja az emberiség, hogy jelenleg, nagy tömegekben és hosszú távon nem működőképes.


A németek egyrészt azért járnak élen benne, mert mindenben szeretnek élen járni, másrészt mindig megragadják a lehetőséget, hogy kompenzáljanak Hitler tetteiért.

2016. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
Dehogy szeretnéd te érteni, már az első két mondatodban világosan kifejtetted hogy kész véleményed van. Egyáltalán nem mondanak le semmiről és nem tagadnak meg semmit, fogalmam sincs hogy találhattál ki ekkora zöldséget.
2016. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%

Ezt én sem értem.

Mert még hogy a magyarok lemondanak a bőgatyás, ostorcsattogtatós, pusztában nyargalászós, hejjehujjázó, nyomi kultúrájukról, azt megértem.


De hogy pont a németek? Azok legalább ténylegesen verhetik valamire a mellüket.

2016. ápr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%

Én inkább azt kérdezem, kedves liberálisok, hogy ha a multikulturalizmus olyan jó, miért nem visszük el Afrikába, Ázsiába? Miért csak az európai fehér emberek országait kell elárasztani más kultúrájú emberekkel, akiknek persze eszük ágában sincs beilleszkedni?

Vagy miért van joguk a muszlimoknak többletjogokért követelőzni nyugati keresztény/világi országokban, miközben a muszlim országokban gyakorlatilag elnyomásban él minden vallási kisebbség?

2016. ápr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

magas életszínvonal....

érthető,gyökerekből nem lehet jól élni...

2016. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21%
#6 De, a többség be fog illeszkedni, akárhogy is gyűlölködtök. Megint csak az ostoba általánosítgatás megy, szélsőjobbereknél ez valami reflex lehet.
2016. ápr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%

5-ös.

Lisztről, Zrínyiről (tudom, vér alapján horvát), Gárdonyiról, Katona Józsefről (Bánk bán) és Jókairól azt állítod, hogy nyomi?

Illetve a sokezer népdalról, sokszínű népviseletről, katonadalokról?

Ez már magyarellenesség, amit művelsz itt.

2016. ápr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

Nem mondanak le a nemzeti identitasukrol. Egy nemet, nemet marad akkor is ha a szomszedja torok vagy afgan.


A magyarok vilagszinvonalu ongyilkossagi arannyal, alkoho problemakkal es depresszioval buszkelkedhetnek. Ezeket az erenyeket buszken vallaljak a nemzeti identitasukat felto hazafik. Ez a vilag legnyomorusagosabb nepe, es az identitasukat feltik..

2016. ápr. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!