Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen az élet Franciaországba...

Milyen az élet Franciaországban? Tényleg az ország fehér lakossága már nem érzi magát otthon a muzulmán lakosság viselkedése miatt?

Figyelt kérdés
Ma megnéztem az egyik TV csatorna videóját az interneten, amelyben a Magyarországra települt félig francia, félig magyar újságíró fiatalember megdöbbentő, szinte hihetetlen képet vázolt fel Franciaországról.

2016. ápr. 24. 16:46
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Én ezt a kijelentést először viccnek vettem. Régen jártam ott, vagy 15. éve, de mostani hírek megdöbbentenek, bár abba azért nem hiszek, hogy tömegesen Magyarországra menekülnének a franciák. Azonban ha a hírék igazak akkor nagyon rossz most ott a helyzet.
2016. ápr. 24. 17:37
 12/28 anonim ***** válasza:
28%
ma 17:21. Személyesen tapasztaltad ?
2016. ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
18:14 Amit írtál az a tapasztalatod, vagy a véleményed? Te jártál már Franciaországban? Ha igen mikor és melyik részén?
2016. ápr. 24. 18:26
 14/28 anonim ***** válasza:
27%
18:14. Talán a többi kommentelő minősítésén túl érdemben szólj hozzá.
2016. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Igen valóban nem egymást kellene minősíteni. Van itt valaki a kommentelők közül aki jelenleg is Franciaországban él?
2016. ápr. 24. 18:45
 16/28 anonim ***** válasza:
59%

"Az itt jajgatók zöme nem járt még a falu határán túl. A franciák köszönik jól vannak és jót röhögnek a határtalan ostobaságotokon. Remélem elkezditek majd a no-go zone nevű ordas ökörséget is, a popcornt már előkészítettem."


Te sem jártál még a panelketreceden kívül, csak röfögöd vissza a balliberátor szennyoldalaid ökörségeit, és szinte biztos, hogy egy franciával sem cseréltél eszmét. :D

2016. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
35%

# 17/17 Időpont ma 18:48


Már a valóság is ökörség, meg balliberális? Húbasszus, akkor szarban vagyunk. :-D


Kérdező: A franciák köszönik, elvannak. Nekünk mérföldekkel nagyobb a helyi nemmigránsokkal a probléma, mint nekik bármivel. Igen, franciákkal beszélve. :-)

2016. ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
82%

"Nekünk mérföldekkel nagyobb a helyi nemmigránsokkal a probléma, mint nekik bármivel. Igen, franciákkal beszélve. :-)"


De most nem a mi "ómigránsaikról" van szó! :D (Vagy rejtett erőforrás, ahogy mondta szeretett vezetőnk.)

2016. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
44%

# 19/19 Időpont ma 19:28


És? Adtam egy viszonyítási alapot. Igen, vannak problémák a migránsokkal, igen, francia léptékkel talán még kiugró is. De nekünk az a szint még mindig a "basszus, bár csak ennyi bajunk lenne".

2016. ápr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Most komolyan arról akartok vitatkozni, hogy ki olvassa a kurucinfot, és ki olvas baloldali lapokat? A belinkelt videón egy olyan fiatalember mondja el a tapasztalatait aki Francországban született, ott jár iskolákban és mivel félig magyar és negatív dolgokat tapasztalt Franciaországban, Magyarországra költözött felnőttként. Ezért lenne érdekes, ha olyan ember is írna ide aki jelenleg is Franciaországban él.
2016. ápr. 24. 19:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!