Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen az élet Franciaországba...

Milyen az élet Franciaországban? Tényleg az ország fehér lakossága már nem érzi magát otthon a muzulmán lakosság viselkedése miatt?

Figyelt kérdés
Ma megnéztem az egyik TV csatorna videóját az interneten, amelyben a Magyarországra települt félig francia, félig magyar újságíró fiatalember megdöbbentő, szinte hihetetlen képet vázolt fel Franciaországról.

2016. ápr. 24. 16:46
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
83%
Én Párizsban élek és kb. semmiben nem különbözik a többi nyugat-európai nagyvárostól. Tele van négerrel meg arabbal oszt cső. Az utóbbi 10-15 évben romlott a helyzet, ugyanis majdhogynem megkétszereződtek, mert ez már a következő generáció. Elég szomorú, de már megszoktam. Egyébként előnyben részesítik Párizs külvárosait (banlieue), ahol szociális lakásokból álló telepeken (HLM) igazi gettók alakultak ki, de az utóbbi években egyre jobban jönnek be Párizsba. Többségük egyébként franciának számít mivel meg van az állampolgárságuk, szóval már nem lehet mit tenni. Népszámláláskor pedig nem engedik, tilos felmérni a bőrszínt/etnikai eredetet.
2016. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
28%
Franciaország gyönyörű. Sajnos mint itt többen írták kezd a helyzet élesedni. Úgy tíz évvel ezelőtt jártunk Párizsban.Késő este a metrón úton a Eurodisney melletti hotelhez, hát mi világítottunk a többi utashoz képest a kocsiban. Elég ijesztő volt.
2016. aug. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
31%

"ma 17:21. Személyesen tapasztaltad ?"


Mért, hogy máshogy tapasztaltam volna? Szerinted oda küldtem két kémet? Mindig a Calais Dover vonalon hajózom.

2016. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
88%
A lakosság 85%-a fehér és 15%-a színesbörű, de ez csak egy becslés hiszen tilos etnikai felmérést készíteni. A falvak és a kb. 200 ezer alatti városok tiszták és négermentesek, de afelett nem valami jó a helyzet. Egyébként a bevándorlók kb fele szépen beilleszkedett és sok muszlim nő nem visel fejkendőt sem. A másik fele viszont problémás.
2016. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
38%
Bprzalmas. Vannak olyan néger külvárosi negyedek ahová be sem érdemes menni, ha nem muszáj. Ugyanez igaz Calais és környékére is.
2016. okt. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
21:52 Te Franciaországban laksz?
2016. okt. 29. 09:25
 27/28 anonim ***** válasza:

Attol függ melyik részén.


En is éltem kint 1 évet + előtte is voltam jóparszor. Párizs egy más világ mint a vidéki városok ott, ég és föld. Ettől függetlenül az emberek többsége nem Párizsban el, a rengeteg turista és a fekete bőrű emberek miatt, meg mert persze nagyon drága.

2022. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
52%
Elég ránézni a francia fociválogatottra milyenek az etnikai arányok. Mintha Afrikai csapat lenne. Vagy a francia pop előadókra.
2022. nov. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!