Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A háttérhatalomról (illuminátu...

A háttérhatalomról (illuminátusok, bilderbergek) elméleteket bizonyították tudósok. Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Sokat hallani, hogy a világgazdaságban végbemenő folyamatokért végső soron egy háttérbehúzódó illuminátusoknak nevezett hatalom a felelős, mely az emberi populációs jelentős lecsökkentésén fáradozik, éhínség, háborúk, orszuágok nyomorbadöntése anyagilag (IMF kölcsön), váságok kirobbantásával. Igazából én a politikusokról semmi jót nem tételezek fel, ennek ellenére az emberek nagy része ezt konteoként kezelte, mert nem volt semmi tudományos alapja. Eddig : [link]


Svájci matematikusok, akik nem érintettek politikailag bebizonyították, hogy a világ gazdaságát egy szűk csoport a Goldman sucks és hozzá kapcsolódó hálózat, azaz a bilderbergek tartják a markukban [link]


„Tulajdonképpen a cégek kevesebb, mint 1%-a irányítja az egész hálózat 40%-át,” mondja James Glattfelder, a zürichi Svájci Állami Intézet komplex rendszerelméleti kutatója



2016. ápr. 24. 16:55
 11/97 anonim ***** válasza:
35%
2016. ápr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/97 anonim ***** válasza:
73%
Milyen tudósok bizonyították, Szaniszló Ferenc meg Bogár László? :D Hagyjuk már.
2016. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/97 A kérdező kommentje:
Ott van a linkben, hogy avájci matematikusok. Miért nem lep meg, hogy a szkeptikusok olvasni sem tudnak ? :XD
2016. ápr. 24. 18:51
 14/97 anonim ***** válasza:
85%
Tehát akkor svájci Bogarak és Drábikok? :D
2016. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/97 anonim ***** válasza:
17%
de miért olyan rossz dolog, hogy csökkenteni akarják a világnépességet? amúgy nincs benne logika, hogy miért érdekük nekik :D az emberiségnek simán azért, mert élhetőbb lenne a Föld :D
2016. ápr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/97 anonim ***** válasza:
98%
Én egy konteóban hiszek. Abban, hogy az embereket szándékosan hülyítik. Ez valószínűleg igaz, mert az eredmény kézzel fogható.
2016. ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/97 anonim ***** válasza:
85%

Összegezve: A világ 30 leggazdagabb embere titkos szövetséget kötött, hogy pl Kiss Béla almaföldjét ellehetetlenítése?

Az nékik jó? És ha 549 Kiss Béla gazdaságát teszik tönkre akkor nékik jobb lesz? Vagy másként: Ha én a világgazdaság 10 legfontosabb embere vagyok kötelezően Kovács Elemér adósságba taszításával kell elütnöm az időmet? Nincs jobb dolgom? Ezt ugye te se gondolod komolyan?

2016. ápr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/97 anonim ***** válasza:
90%
Mert a matematikusoknak pont ez a szakterülete, nem?
2016. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/97 anonim ***** válasza:
72%
#18:Igen,gondolom kiszámolták és ez lett az eredmény.A számok pedig nem hazudnak,ugye?Na,megyek is és ellenőrzöm a számításaikat.
2016. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/97 anonim ***** válasza:
12%

# 1


Ez a link egy hatalmas baromnság már megint. Mondjuk ez a 444 nevű szennylap összes cikkére igaz.


Kiírja nagyba, hogy megdőltek az összesküvéselméletek. De aztán kiderül, hogy 2-3 összesküvéfelméletet cáfol meg. Ráadásul a "nem volt ember a Holdon" és a hasonló hülyeségeket, amikről mindenki tudja, hogy nem igazak.


===================


Drábikról meg ezt találtam:

1938. június 9.-én született Budapesten. Csellistának készült. Zenei tanulmányait a budapesti Erkel Ferenc Zeneművészeti Szakiskolában és Zenei Gimnáziumban végezte Banda Ede növendékeként. Ugyanitt érettségizett 1956-ban. Kéztörés miatt azonban pályaváltoztatásra kényszerült. 1960-ban fejezte be tanulmányait az ELTE Állam-és Jogtudományi Karán, 1968-ban pedig az ELTE Bölcsész Karán, ahol filozófiát tanult. 1971-ben ügyvédi-jogtanácsosi vizsgát tett, előzőleg pedig a MUOSZ Újságíró Iskoláját is elvégezte.


1979 novemberéig különböző jogi, szerkesztői és államigazgatási munkakörökben dolgozott. Amerikába történő távozását megelőzően az ERBE jogi osztályát vezette. A New York University-n folytatta tanulmányait és 1981-ben bejegyzett jogtanácsos lett New York Államban. 1983-ban Münchenbe került a Szabad Európa Rádióhoz, ahol Kézdi Pál néven számos műsort írt és szerkesztett. Sorozatot írt többek között a sztálinizmusról, az amerikai alkotmányról, a neokonzervativizmusról, a Szovjetunió történetéről. Öt éven keresztül szerkesztette a világgazdasági magazint, és a demokratikus intézmények működését elemző “Nyugati Úton“ c. programot. 1989. februárjában a Szabad Európa és a Szabadság Rádió elnöke a “Superior Performance Award” kitüntetésben részesítette az 1988-ban nyújtott teljesítményéért, elsősorban az amerikai alkotmányról készült 32 részes sorozatáért.


Bogár László is elismert szakember:

Általános- és középiskolai tanulmányait Miskolcon végezte. 1969-ben érettségizett a Kilián György Gimnázium francia tagozatán. Felsőfokú tanulmányait a Marx Károly Közgazdaságtudományi Egyetem nemzetközi kereskedelempolitika szakán folytatta, ahol 1973-ban közgazdász diplomát szerzett. 1986-ig Miskolcon élt és az államigazgatásban dolgozott. Ugyanezen évben doktorált, és családjával Budapestre költözött. 1990-től 1998-ig országgyűlési képviselő. 1991-től a politikai tudományok kandidátusa. 2002-től a Károli Gáspár Református Egyetem docense. Alapvető kutatási területe a globalitás hatalmi rendszere. Munkássága elismeréseként 2011. november 17-én a Fővárosi Közgyűlés Pro Urbe-díjjal tüntette ki.


Minkettejüknek magasabb az intelligenciája mint a Washingtonból pénzelt lefizetett NATO propagandista ballibek újságíróknak a 444, index és társaiból...

2016. ápr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!