Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van e valós félni valója a...

Van e valós félni valója a mostani Nyugat európai vezetőknek a migráns ügy Ausztriai választások előrelátható vonatkozása miatt?

Figyelt kérdés
A jól láthatóan bevándorlás párti,- kerítés ellenes, korábban autókkal ide érkező szegény migránsokat magukhoz szállító Ausztriában csodamód egy év alatt akkora pálfordulás történt, hogy várhatóan a bevándorlás ellenes szinte már radikális párt lesz a befutó. Vajon az EU veeztőinek ez nem elég "vészcsengő" hogy nagyon rossz amit eddig csináltak ez ügyben és az európaiak igenis NEM kérnek a menekültekből? Mi van ha a választásokon mindenütt majd olyan pártok jutnak pont ezért hatalomra akik radikálisan gondolkodnak ez ügyben? Nem nyit ez a "pitiáner" dolog új utat egy új Hitler számára? Nem veszik észre, hogy mindaz amit képviselnek egy az egyben eltűnhet Európából csak azért, mert szó szerint dilettánsok, nem tudják hogyan járjanak a saját választóik kedvében?

2016. máj. 1. 13:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

Pontosan így látom. Ha megnézed németeknél az utolsó szavazáson 2 helyen vesztett a cdu, a 3. bundeslandban szépen esett. És naivizmus azt mondani hogy nem ezek miatt történt.

És igen, veszélyes is lehet ez a jobbra tolódás.

2016. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
igazad van!
2016. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%

Ez bonyolult és országa válogatja, amúgy is még vessze vannak a tényleges választások ott is, illetve a második forduló, ami hozhat meglepetéseket, erre jó példa volt Franciaország.


"nagyon rossz amit eddig csináltak ez ügyben és az európaiak igenis NEM kérnek a menekültekből"

Majd, ha mutatsz egy reprezentatív felmérést ami nem 8 millió emberre vonatkozik, hanem 508 millióra, akkor elhiszem neked.

2016. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

" németeknél az utolsó szavazáson 2 helyen vesztett a cdu, a 3. bundeslandban szépen esett. "


Azért azt ne felejtsd el megemlíteni, hogy azon a két helyen eddig se ők kormányoztak.

A Baden-Württembergben a Zöldek nyertek úgy, hogy a vezetőjük az utolsó pillanatban is kiállt Merkel mellett. Ez a tartomány lakosság számát tekintve kb. 2 millióval nagyobb, mint Ausztria

Rajna-vidék-Pfalz tartományt pedig 1991 óta vezeti az SPD, ezért egyáltalán nem meglepő az újabb vereség.


"És naivizmus azt mondani hogy nem ezek miatt történt."

Pedig tényleg nem emiatt történt, sőt az AFD pont ott érte el a legjobb eredményét a három tartomány közül, ahova a legkevesebb menekült érkezett.

2016. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

"Kit érdekel, hogy mit hiszel? Ostobákat senki nem szeret győzködni."


Én csak követem a híreket, mert ehhez hasonló kérdések voltak fent, amikor Franciaországba választások voltak, amikor regionális választásokon Nemzeti Front 13-ból 6 tartományba vezetett az első forduló után, aztán egy hét múlva a második fordulóban már leradírozták őket és egyetlen helyen sem tudtak nyerni.


Ausztriában is valószínűleg a Zöldek mögé fognak a legtöbb párt felsorakozni, bár kérdéses, hogy a be nem jutott, de 18%-al a harmadik helyen végző független jelölt kit fog támogatni vagy a szavazó kire fognak.

2016. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%

Hagyjátok, ő az a fajta, aki szerint a kölni események is csak a határtalan szeretet miatt történtek meg.

Mindent megmagyaráz, szerinte minden helyes és szép, amit a migránsok tesznek.

2016. máj. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

"Hagyjátok, ő az a fajta, aki szerint a kölni események is csak a határtalan szeretet miatt történtek meg.

Mindent megmagyaráz, szerinte minden helyes és szép, amit a migránsok tesznek."


Én egyszer sem mondtam, hogy a kölni események jók voltak és akkor is elítéltem azokat, akik így cselekedtek.


Amúgy, ha nem értesz egyet azokkal, amiket leírtam vagy szerinted nem hiteles okokat írtam le, akkor ne engem minősíts, hanem hozz ellenérveket.

2016. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

"Pedig tényleg nem emiatt történt, sőt az AFD pont ott érte el a legjobb eredményét a három tartomány közül, ahova a legkevesebb menekült érkezett."


Szerintem a hangulatnak semmi köze hogy mennyi érkezett. Inkább az emberk szociális helyzete többet számít és hogy hányan csinálják a hangulatot. Pl. Jenában lobeda van tele neonácikkal, mert ott van a legtöbb munkanélküli aki a külföldiekre fogja a szerencsétlenségét.

2016. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Olyan szempontból igen,hogy ha nem akarnak nagyobb teret adni a szélsőségeknek,valós megoldást kell találniuk a problémára.
2016. máj. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

"Inkább az emberk szociális helyzete többet számít és hogy hányan csinálják a hangulatot"


Ezzel egyet is értek, hiszen mindig is könnyebb volt másokra fogni, hogy nekik miért rosszabb, de akkor tényleg akkora összefüggés a két dolog között.

Hitler is egy gazdasági világválságnak köszönhette a hatalomra jutását.

2016. máj. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!