Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van e valós félni valója a...

Van e valós félni valója a mostani Nyugat európai vezetőknek a migráns ügy Ausztriai választások előrelátható vonatkozása miatt?

Figyelt kérdés
A jól láthatóan bevándorlás párti,- kerítés ellenes, korábban autókkal ide érkező szegény migránsokat magukhoz szállító Ausztriában csodamód egy év alatt akkora pálfordulás történt, hogy várhatóan a bevándorlás ellenes szinte már radikális párt lesz a befutó. Vajon az EU veeztőinek ez nem elég "vészcsengő" hogy nagyon rossz amit eddig csináltak ez ügyben és az európaiak igenis NEM kérnek a menekültekből? Mi van ha a választásokon mindenütt majd olyan pártok jutnak pont ezért hatalomra akik radikálisan gondolkodnak ez ügyben? Nem nyit ez a "pitiáner" dolog új utat egy új Hitler számára? Nem veszik észre, hogy mindaz amit képviselnek egy az egyben eltűnhet Európából csak azért, mert szó szerint dilettánsok, nem tudják hogyan járjanak a saját választóik kedvében?

2016. máj. 1. 13:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%

Nemrég elmentem itt Bécsben egy balos kampànystand mellett, fehér ember nem sok volt a környékén.

Nem véletlen Bécsben sokkal kevesebben szavaztak a jobb oldali pártra (FPö) mint a bevándorlók által kevésbé lakott vidéken, mivel az összes már állampolgársàggal rendelkező bevàndorló balra szavaz, az echte osztrákok körében vezet az FPÖ.

Erről szól ez a balos "engedjük be fél Afrikát" is, ezek az újonnan érkezettek amint pár év múlva állampolgárok lesznek mind balra fognak szavazni és akkor a baloldal kirobbanthatatlan lesz a hatalomból. Erről szól ez az egész.

2016. máj. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom az egészről, hogy az, hogy a migránsoknak azt mondanánk, hogy menjenek a pi___csába de ide ne jöjjenek mert van itt Európában épp elég nyomorult, akin segíteni kéne, akik a szovjetunió összeomlása óta várják azt a német jólétet, azt a nyugati életmódot, ami máig nem jutott ki nekik. Ellenben a migránsoknak most úgy tűnik tálcán kellene felkínálni azt az életmódot jelentő világot amire mi a szovjet birodalom bukása óta áhítozunk. Baj, hogy azt akarom, előbb mi álltunk "sorba" és a nagy nyugat, ami bekebelezte az összes iparunkat, mindent megvett, kiszolgáló nemzetté tette a fél Európát, az most tartozzon azzal, hogy előbb minket hoz fel erre a szinte nem a jött menteket? Én hiszem, hogy ha mindenütt a bevándorlásellenes pártok nyernek, akkor elindulhat egy olyan folyamat, ami igenis elhozhat egy újvilági Hitlert. Amikor már nem az lesz a kérdés, hogy migránsok be vagy ki, hanem az, hogy kin van sapka és kin nincs! Ebben ez az óriási veszély. Mert eljut nemsokára a kérdés egy olyan pontra, hogy nem érdekel ki, de valaki végre rakjon rendet mert igazságtalan, hogy az EU minket nem segít úgy szerencsétleneket, mint ahogyan segíteni készül a jött ment nem Európaiakat. A bal oldal pedig igenis vak és sík hülye, a saját sírját ássa ha nem érzi, hogy saját bal oldali szavazói közt is nagyon sok a nyomorult szegény, akik nem fognak rájuk szavazni mert cserbenhagyva érzik magukat, hogy nem rajtuk hanem a jött menteken segítenek. Persze van humanitárius oldala is a dolognak nyilván, de ha jobban belegondolunk, húsz év múlva a most születő migráns generáció már szavazattal élhet majd, és dönthet arról, hogy minket itt Keleten nyomorult csórókat kell e támogatni vagy nem. És már nincs annyi tolerancia itt a rendszerváltás óta Kelet-Európa országaiban, hogy kivárjuk így lesz vagy sem. Nincs már annyi idő, mert megöregszik mindenki és mindenki csak vár arra ami miatt rendszert váltott fél Európa. Sajnos eljön az idő, amikor ki fogják jelenteni, hogy vesztes országok lettek a Szovjetunióból kiváló országokból. Hiszen a rendszerváltás egyelőre Magyarországon NEM SIKERTÖRTÉNET csak egy mítosz, hogy szabadok vagyunk. Ha engem kérdeztek, szabadság de szegénység vagy ne utazhassak külföldre de legyen munkám és a családomnak biztos megélhetés, akkor engem nem győzött meg a kapitalista nyugat, hogy hú de jó most nekem. Mert nem jó. Kilátástalan generációk sora nő fel. És a bal oldal erre nem válaszol, hanem az idegeneket pártolja. Ez igazságtalan. A szavazófülke magánya pedig sokakat fog gondolkodásra késztetni. Nem Magyarországon. Sok országban. Franciaország még nem ébredt fel, de fel fog. Senki nem mondta, hogy nem akkor, amikor már késő lesz. Nézzétek meg hogyan tűnnek el országok, nemzetek száz év leforgása alatt. Nézzétek meg Palesztínát. Vajon egy új Franciaország feltűnik e valakinek ha száz év alatt teljesen megváltozik? Küllemében nem hiszem.
2016. máj. 1. 17:07
 13/16 anonim ***** válasza:

A migránskérdést csak Führerünk tudná megfelelően kezelni.

Sajnos ő már nem él pedig nagy szükség lenne rá!

2016. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Milyen kilátástalan generáció?
2016. máj. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Kilátástalan generáció? Akik nem mernek gyermeket vállalni mert magukat sem tudják eltartani munkalehetőség híjján. Természetesen NEM Budapestről beszélek hanem azokról a milliókról akik vidéken vannak és NINCS lehetőségük Pestre menni mert ilyen olyan okokból nincs rá módjuk. Azaz, a majdnem éhen halás és a nem éhen halás szélén-határán mozognak évek évtizedek óta.
2016. máj. 2. 05:55
 16/16 anonim ***** válasza:
Én akkor is inkább a mai rendszer választanám, ahol jobban függök attól, hogy mit teszek, minthogy azoktól függjek, akik a rendszert vezetik. Én nem éltem az előző rendszerben és nem is szeretném megtapasztalni azt a rendszert.
2016. máj. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!