Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem akarom a törököket az...

Nem akarom a törököket az EU-ba. Ők nem is európában vannak, kettő Európa ellenségei voltak. Ki ért egyet?

Figyelt kérdés
2016. máj. 2. 10:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Én nem akarom őket. Nem európai se a kultúrájuk, se a felfogásuk. Nem tudom, miért kell mindenkinek EU tagnak lennie. Így semmi értelme nincs.
2016. máj. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon sokan egyetertenek veled, csak sajnos nem mi dontjuk el, hanem az EU kollaborans, amerikai zsoldban allo arulo urai.
2016. máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, hát azért európai országoknak elég sok ellensége volt Európán belül is, gondolom a világháborúkról hallottál már. Ennyi erővel Németország és Franciaország még mindig ellenségeskedhetne, mégis ugyanabban az unióban vannak már. Én megértem, valahogy nekem is idegen, hogy a törökök bekerüljenek, de azért ennél valami jobb érv kéne.
2016. máj. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázzunk pár dolot itt súlyós hiányosságok vannak. Törökország egy része Európa (nevezzük most ezt Trákiának) igaz csak kb 10%-a a teljes területnek de Európa (határos bulgáriával, görögországgal). A másik: az EU kivel folytat tárgyalásokat? Grúzia, Azerbajdzsán, Örményország akik földrajzi értelemben még jóval keletebbre találhatóak (Kaukázus). Ciprus pedig tag és ő sem éppen Európa. Ami itt zavarja az embereket, hogy 80 millió muszlim lenne tag akik szabadon mozoghatnának. Az hogy ellenségeink voltak kit érdekel, az oroszok és mégis most épül Paks 2. Mellesleg törökország nem lesz EU tag mivel a regionális fejlettségbeli különbségek elképesztően nagyok. A tárgyalások azért vannak, hogy visszafogják a bevándorlókat de persze nem teszik. Remélem kielégítő a válasz.
2016. máj. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
súlyos* elnézést elgépeltem.
2016. máj. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%

Ezt az USA dönti el, hogy ki legyen EU tag meg ki nem. Pontosabban a befolyásos Amerikában nevelkedett milliárdos mágnások.

Szíria is EU tag lehet, simán, ha a fejesek úgy döntenek.

2016. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%

Én azt szeretném, ha az EU-t kiszélesítenénk, Törökország mellett az Észak-Afrikai és a Közel-Keleti térséget is bevonnánk valamiképpen, hogy ott is rendezett viszonyok legyenek.


A mai EU tagállamok körében viszont el kell mélyíteni az integrációt, mindenhol bevezetni az eurót és megalakítani belőlük az EU-n belüli Európai Egyesült Államokat.

2016. máj. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Vegyesek az érzéseim, kedvelem a törököket, jártam kint, szépen fejlődnek, de vannak marha elmaradott részeik is.


Mire felveszik őket az EU - ba (ha egyáltalán) már ők lesznek a legnépesebb tag - ez azért ijesztő.


Egyébként ha azt kis területét nézzük ami Európa, akkor ilyen alapon Kazahsztán is európai ország, hiszen valami 10 - 12 % - a átnyúlik Európába.

2016. máj. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%
Az Európai Unióban nincs helye egy muszlim többségű országnak. Egyébként meg az a kemény pár ezer négyzet kilométernyi terület pedig nem teszi őket Európa részévé.
2016. máj. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Bosznia 51%-os muszlim többségű küszöböt most érte el :) Albánia 75%, az persze más, hogy ebből alig 5-10 % vallásos a többi ateista :)
2016. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!