Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Krakkó mennyire élhető város?

Krakkó mennyire élhető város?

Figyelt kérdés
Milyenek az ottani életviszonyok, egy magyar mennyire tudna érvényesülni ott gazdasági végzettséggel? És mi a helyzet Lengyelország más részeivel?

2016. máj. 7. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

numbeo.com


itt minden árat megtalálsz a városról.

2016. máj. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
Szóval Magyarországról szeretnél Lengyelországba költözni? Erre mondják, hogy csöbörből vödörbe.
2016. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

utolsó: a válaszodból is tökéletesen látszik, hogy fogalmad sincs Lengyelországról...

kérdező: két évet éltem Krakkóban és egy outsourcing centerban dolgoztam egy multinál, ahol egy magyar cég pénzügyeivel foglalkoztam. Szerintem gazdasági végzettséggel magyar-angol nyelvtudással tök jól meg lehet élni. :) A várost, magát viszont én nem szeretem. Egy turistagyár és a mai napig nem értem, hogy mit esznek rajta annyira az emberek. Számtalan más várost tudnék mondani, ami sokkal autentikusabb (Poznan, Swidnica, Torun, Bydgoszcz, stb.), mint Krakkó. Én amúgy azóta Wroclawban élek és mint város, ezt sokkal emberbarátabbnak és jobbnak érzem. :)

2016. máj. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lengyel ismerőseim szerint Lengyelországban inkább az északi nagyvárosok az "élhetőbbek". És állítólag barátságtalanok a krakkóiak. Nem személyes tapasztalat :)
2016. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!