Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Igaz, hogy Pécsett nagyon...

Igaz, hogy Pécsett nagyon rossz a közbiztonság?

Figyelt kérdés

2016. febr. 29. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pécsi vagyok, eddig nem tapasztaltam, hogy nagyon rossz lenne.
2016. febr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én bár nem vagyok pécsi, de van a rokonságomban, aki ott tanul, ergo él, viszont nem hallottam panaszt a közbiztonságra.
2016. febr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt lakom, hát annyira nem jó azért, saját bőrömön tapasztaltam, szerencsére semmi komoly nem történt. De attól még szeretek itt lakni, engem ez nem tántorít el. :D
2016. febr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
85%
Ugyanolyan mint másik nagyvárosban, megyeszékhelyen!
2016. márc. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen közbiztonság? Attól, hogy fél óránként elszáguld egy szirénázó rendőrautó a meki felé, még nincs közbiztonság. Pesti vagyok, ha nem muszáj senkit sem engedek el egyedül a családomból sehova, pláne este. Egy hete rugdosták meg a nővéremet egy öregek otthona parkolójában, amint bent ült a kocsijában, rányitotta az "úr" a kocsiajtót. Semmi nem lett belőle (mármint hivatalosan), mert a kamera ott nem rögzít, a könnyű testi sértés pedig magánvádas (mondják: a rendőrség alapból nem nyomoz). Akkor mitől féljen a bűnöző? És mivel ez törvényi háttér, nem lehet nagy különbség e kis országban. Csak MI tehetünk azért, hogy javuljon a helyzet: okos választással négyévenként. Ennyi...
2016. márc. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Rush00 válasza:
100%
Én személy szerint megvagyok elégedve a közbiztonsággal a lakókörnyezetemben. Nagyon jó, hogy a gyalogos járőrök is jelen vannak a közterületeken, itt a Gyárváros-Budai városrész-Meszes és körzete illetve Fehérhegy-Mecsekszabolcs körzetre gondolok, itt többször is láttam gyalogos járőröket a nap több órájában is. Szóval szerintem ez jó. De tudom ajánlani a rendőrséd "Házhoz megyünk megelőző-vagyonvédelmi programját" Ami a Budai Vám Tescoban szokott lenni! Itt lehet fel tenni kérdéseket nekik, és válaszolnak ismilletve foglalkoznak az üggyel. Pontos időpontot nem tudom, hogy mikor van de utánna járok!
2016. márc. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Rush00 így van! Teljesmértékben egyet értek
2016. márc. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a Mecsek fele lakom,mikor ide költöztünk ez egy drága,puccos környék volt. Kettővel mellettünk önkormányzati képviselő lakik,ez mutatja azért a helyzetet.

Nahát egy éve kb,mióta volt a Bándi Katás ügy,hogy eléggé leromlott a környék közbiztonsága.

Azóta sok lett a kokeró,drogos,szipus,minden.

Verekednek,lövöldöznek,kötekednek.

Szerencsére nekem személyes tapasztalatom még nem volt,remélem nem is lesz,de valami borzasztó.

Egész Pécs ilyen lett kb.

Sehol egy járőr vagy egy rendőrautó.

Pécsbányán meg István-aknán még a kereket is ellopják az alólad...

2016. márc. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!