Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Megérdemeljük a migránsokat?

Megérdemeljük a migránsokat?

Figyelt kérdés
Most sokan titulálhatnak hazaárulónak de inkább csak csalódott pesszimista vagyok.Néha tényleg úgy érzem megérdemeljük hogy lerohanjanak minket ezek az emberek.Hogy egy kis káoszt anarchiát csináljanak ami eltörli vagy megbomlassza a jelenlegi politikai vezetést ami miatt ketté van osztva az ország.

2016. máj. 7. 12:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Ki rohan le kit? Elgurult a gyógyszered kérdező?
2016. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Valakinek el kellene törölni a mostani korrupcióra és hazudozásra épülő orbáni rendszert, de hogy jönnek ide a migránsok? Senki nem akar ide arabokat szerintem, de az totál biztos, hogy ők sem akarnak ide jönni, mármint konkrétan ide Magyarországra. Kvóta ide vagy oda, itt csak átmenő arabokat fogsz látni pár évtizedig minimum.
2016. máj. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mindeki azt kapja, amit megérdemel.
2016. máj. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Haj de büneink miatt gyult harag kebledben?
2016. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
7%
Lehet, hogy te megérdemled, de köszönöm szépen, én és még sokan mások nem kérnénk belőlük.
2016. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
6%
Nyugat megérdemli hathatós közbenjárásuk volt abban hogy szétbomlasszák országaikat rabszolgaként éljenek otthon és féljenek a nyugati katonáktól a nyugat igen itt keleten nem mivel nekünk nem volt belőlük hasznunk
2016. máj. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%

# 6/6 Időpont ma 13:29


Tanulj már meg írni, rossz ránézni az írásképedre.

2016. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
7%
Tudom fáj az igazság de ezeknél jobb sértéseket is tudsz te naaa ez a legalja mikor már nem tudtok mást kitalálni. A nyugat igenis megérdemli Róma is megérdemelte a gótokat az amcsik megérdemelnék egész Irak bosszúját.
2016. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%

"Mindeki azt kapja, amit megérdemel."


Akkor a zsidók is megérdemelték a Holokausztot?

Elég náci hozzáállásod van, szó se róla.

2016. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
8%
Miért a magyarok trianont? Vagy a nulla kaját az afrikai gyerekek? Viszont európa nyugati fele megérdemli akik gyarmattartók voltak. Meg főleg amerika csak ők nem fogadnak be senkit.
2016. máj. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!