Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A svájciak miért nem akarnak...

Jeffrey Spender kérdése:

A svájciak miért nem akarnak migránsokat befogadni, amikor azok elvileg képzett emberek?

Figyelt kérdés
[link]
2016. máj. 29. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert Svájcnak van elég képzett embere, nem kell több! :P
2016. máj. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag meg nem azok . Ez a műbalhé részben embercsempészet (az ide transzportálásuk) és emberkereskedelem (a kvótát be nem tartók pénzbüntetése) . Ez az úniós alaptörvényekkel és ensz határozatokkal ütközik , nemde ? Fordítva ülnek a lovon .
2016. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Mert nem kérnek abból a sok "képzett" emberből, akik valójában nem is biztos, hogy annyira képzettek. :)
2016. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Fújj micsoda undorító rasszista emberek, szegény migránsokat mindenki bántja pedig a légynek se tudnának ártani.
2016. máj. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Engem jobban foglalkoztat hogy miért nem töröltették még a kérdést a liberálisok?
2016. máj. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem egészen tiszta, hogy miféle büntetésről van szó, ugyanis Svájc az nem EU tag, kvázi senki felé nem tartozik elszámolással ilyen ügyben. A cikk szövege egyébként "migránsok"-ról ír, azt gondolom mindenki tudja, hogy Svájc szempontjából minden nem svájci állampolgár annak minősül, pl. mi magyarok is, hiszen semmilyen uniónak nem tagja.


Próbáltam megnyitni az eredeti cikket, sajnos épp nem elérhető. Az eredeti cikk linkjében viszont már "instead-of-accepting-10-refugees" szöveg van, ami kicsit konkretizálja a dolgot: menekültekről lehet szó. Több infó továbbra sincs, és azért a 888 az nem az a hírforrás, amire feltétlenül támaszkodnék.

2016. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én meg tudtam nyitni és kapásból kiderül hogy egyetlen kistelepülés problémázik csak, ők is mindössze tíz emberen, nem az egész ország. Tehát a kérdező szándékosan csúsztat, hogy provokálhasson.
2016. máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne akard az agymosott magyar fejeddel megérteni Svájcot és a svájciakat. Többször jártam már ott, de még én sem értem őket. Te pláne nem fogod.

Egyvalami biztos: bármit, bárhogyan is csinálnak, k.urva jól csinálják. Nézd csak meg az országukat.

2016. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennyi programozót és agysebészt ők sem tudnak kivállogatni amennyi ezek között van.
2016. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Trollkodásból 5-ös, ülj le
2016. máj. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!