Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik hónapban fog eldurvulni...

Melyik hónapban fog eldurvulni a helyzet?

Figyelt kérdés
Görögországban jelenleg kb. 30 ezer migráns vár arra, hogy belépjen Macedóniába. Számuk tegnap még csak kb. 22 ezer volt. Szerintetek melyik hónapban fog bekövetkezni az, hogy a migránsok áttörik a macedón határon lévő kerítést és benyomulnak az országba?

2016. márc. 1. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy melyik nap?
2016. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt is meg lehetne kérdezni :D Csakhogy tavaly augusztusban durvult el a helyzet, amely szeptemberre tovább fokozódott.
2016. márc. 1. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem késő tavasszal, nyáron.
2016. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Júniusban
2016. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Tegnap 10 ezer áttörte a kerítést, nem kellenek hónapok.
2016. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De még nem jöttek át. Hangsúlyozom, MÉG. Remélem, a macedónok tökösek lesznek, s állni fogják a sarat.
2016. márc. 1. 19:21
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a fele ideér, már az is probléma sajnos, és félő, hogy még tavasszal megérkezik a baj.
2016. márc. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, de lehet tévesen, hogy szerintem már nem Magyarországon, hanem Horvátország-Szlovénia felé próbálkoznak a kerítés miatt, abból gondolom, hogy mikor felállították a kerítést, akkor már nem nálunk lett a probléma szeptemberben meg októberben, hanem horvátok meg a szlovénak ugrottak egymás torkának.
2016. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!