Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak szerintem szívszorító ez...

Csak szerintem szívszorító ez a levél, illetve hogy ilyesmi történhet (gyerekek bebörtönzése) a 21. században?

Figyelt kérdés

Íme a "közel-kelet egyetlen demokráciája" legfélelmetesebb ellensége, akit muszály volt elszakítani a szüleitől:


[link]


de szó sincs iszlamofóbiáról, hiszen ez csak önvédelem, biztos nagyon veszélyes ez a muszlim kisfiú /s


2016. jún. 9. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nézz utána hogy mi az a Hamasz és miért nem szabad komolyan venni bármit is amit Izraelről írnak, mert komoly bajok lehetnek a fejedben. Vagy csak trollkodsz.
2016. jún. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Megint egy mongoloid...

Ugye tudod, hogy Izraelben rendszeresek a palesztin gyerekek által elkövetett merényletek, pontosan azért, mert rájuk senki se gyanakszik. Nem mondom, hogy ez a konkrét gyerek egy terrorista, csak azt, hogy az ottani eseményeket figyelembe véve tökéletesen érthető az izraeli hatóságok ezen intézkedése. Ott nincs Mosolyország, ahol minden gyerek egy szenvedő alany, ott gyerekkoruktól kezdve megy a kőkemény fanatizálás, aminek az eredménye az, hogy tizenéves gyerekek pokolgéppel a derekukon berohannak egy étterembe és felrobbantják magukat, sőt konkrétan a saját szüleik tartják őket érzelmi terror alatt és plántálják beléjük azt, hogy csak akkor lehetnek "jó gyerekek", ha felrobbannak a béke vallásának a nevében. Ez az egész cikk semmi mást nem akar, mintsem megríkatni az érzelgős háziasszonyokat és elhitetni azt, hogy Izrael ledarálja kutyakajának a szegény bociszemű palesztin kisgyerekeket. Elhiszem, hogy szar egy börtönben rohadni, de annál sokkal jobb, mint fanatikus őrültekre bízni a gyerekeket, akik a saját céljaik elérésére használják fel a gyerekek hiszékenységét és nevelnek belőlük fegyvereket. Tudod mi szívszorító? Az, amikor 19 nőt élve elégetnek az iszlamisták, mert azok nem akartak szexelni velük és, hogy minderre a nyugati média még annyit se képes kinyögni, hogy "meh".

2016. jún. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

"biztos nagyon veszélyes ez a muszlim kisfiú"


nem tudom, te hogy vagy vele, de ha őt és a haverját aki szintén 12 éves késsel kapják el, kb. két héttel az után, hogy egy 13 és egy 15 éves "szabadságharcos" megkéselt két embert (egy 21 és egy 13 évest), akkor én nem egyből arra gondolok, hogy krumplit mentek hámozni...


de biztos csak a rosszindulat...

2016. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Még egy kis palesztin propaganda:

[link]

2016. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kerdezo,

szerinted ezek a (VALOBAN) aranyos kis gazai fiuk mit fognak csinalni par ev mulva?

[link]

2016. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%

BOCS ! Nem lehetne magyar oldalt linkelni, hogy tudjam miről van szó ?


Nem szeretnék terrorista FB-t likolni, hogy el tudjam olvasni és nem szeretném, ha a titkosszolgálat nyomozna utánam, azzal hogy ilyeneket nyitottam meg. Köszönöm !

2016. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos az igazat mutató videókat nem lehet magyar oldalakrol linkelni.
2016. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Megnéztem ezt a "levelet".

Milyen érdekes, hogy az izraeli börtönökben iskolai füzetlapokat osztogatnak levélirásra. Vagy ezzel csak hitelesiteni próbálták, hogy ez egy gyerek irása?


Esetleg a gyerek tényleg egy füzetből tépett ki egy lapot? De akkor meg hogy lehet, hogy a lap MINDKÉT oldala éles szerszámmal vágott? Raboknak semmiféle börtönben nem adnak sem kést, sem ollót.


És vajon miért ir egy LEVELET az a gyerek az anyjának, akit a mama MINDEN NAP meglátogathat?


Nagyon hazugság szaga van ennek a "szivszoritó levélnek".

2016. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%

Elozo:


Ilyen aprobb logikai bukfenceken nem is nagyon szabad fennakadni :)


A lenyeg : van miert szidni Izraelt es sajnalni a draga jo kis artatlan palesztinokat

2016. jún. 10. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mellesleg, amig az izraeliek BENT voltak Gázában, akkor

- NEM voltak rakétázások,

- az izraeliek támogattál Gáza fejlesztését,

- ipart, mezőgazdságot.


Ez csak EGYETLEN képsor arról, hogy mik épültek AKKOR:


[link]

2016. jún. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!