Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Gyerekek most akkor kinek is...

Gyerekek most akkor kinek is van igaza?

Figyelt kérdés
[link]
2015. febr. 23. 14:32
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Olyan cirkusz lesz itt nemsokára hogy ahhoz az egykori kulákság elvitele céllövölde volt a vidámparkban!
2015. febr. 23. 14:33
 2/19 A kérdező kommentje:

A nyugat tudja a fentieket és FÉL.


Kimerem jelenteni hogy...na de nem iszok előre a medve bőrére!


Elég annyi hogy hamarosan régi-új világ lesz!

2015. febr. 23. 14:35
 3/19 A kérdező kommentje:

Putyinnak nem elég Ukrajna.


Hamarosan oroszok fognak masírozni Magyarország repedező országútjain.


Persze sokan nem szeretik az oroszokat de az orosznak mennyi idő lerohanni Magyarország ellene fellépő részét?


Egy hétköznap délután fele...

2015. febr. 23. 14:37
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Ez hülyeség.
2015. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen tökmindegy, hogy mit akar Putyinod, ugyanis még ahhoz is gyáva, hogy nyíltan felvállalja a kelet-ukrajnai orosz katonai jelenlétet, pedig arra még tán joga is lenne, mert abban a térségben orosz többség él.
2015. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Még egy mondat...


Jó látni hogy a fenti cikknél a hozzászólók hogy fel vannak háborodva. Persze ez nem felháborodás. FÉLELEM. Félnek hogy a biztosnak látszó pénzéhes világuk hamarosan szertefoszlik.


Meglehet figyelni hogy amikor itt a gyakorin kommunisták lépnek fel a gazdagok képviselői milyen göcsösen kezdenek ellenük hadakozni.


FÉLNEK.

2015. febr. 23. 14:40
 7/19 A kérdező kommentje:

4-5


Már itt is megjelent két ember aki fél úgy mint az eredeti cikknél. Félnek és vagdalkóznak.

2015. febr. 23. 14:40
 8/19 TamásTóth ***** válasza:

A mai világban már nem hadi eszközökkel vivják a háborúk többségét. Az oroszgazdaság már most recesszióban van, ha folytatja az Ukrajna elleni aktivitását, akkor csak még mélyebbre fog süllyedni.


A Szovjetunió is gazdaságilag omlott össze és ezért bomlott fel.

2015. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem inkább te vagy bexarva, különben nem mantráznád folyamatosan a baromságaidat.

Olyan vagy, mint egy gyökér keresztény, aki már harmincadszorra motyogja el a Miatyánkot, mert bármelyik bokor mögül előugorhat a Sátán és behúzhatja őt a pokolba.

2015. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Engem lehurroghattok úgyis nekem van igazam.


A világ jelenlegi"rendje"megfog szünni még...szerintem még idén.

2015. febr. 23. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!