Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Balatonon vajon most azért...

A Balatonon vajon most azért van kevesebb német vendég, mert így fejezik ki lojalitásukat Merkellel és ellenérzésüket velünk szemben?

Figyelt kérdés
2016. júl. 5. 10:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Tévedsz! Egyre több német van a Balatonon!
2016. júl. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Most jöttem haza Siófokról és ezt tapasztaltam.
2016. júl. 5. 10:46
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezt azért kétlem, mivel pont egy hete láttam magát Merkel muttit az akarattyai strandon kétpofára sajtos-tejfölös lángost zabálni. Utána meg Bild-et olvasott, szóval tévedés kizárva!
2016. júl. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
mé' a németeket számolni mész Siófokra? - örülj a víznek, napfénynek, levegőnek, pihenésnek! Ó bár én is nyaralhatnék!
2016. júl. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyébként sokkal kellemesebb volt így, hogy nem volt olyan nagy tömeg, nem üvöltözött folyton a sok fiatal német és egyéb nyugati csoport, de gondolom a vendéglátósok, szobakiadók nem örülnek ennek.
2016. júl. 5. 11:09
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azért lehet kevesebb a német (már amennyiben ez fedi a valóságot), mert ugyanannyiból tengerpartra is lehet menni, annyira drága a Balcsi.
2016. júl. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ja, meg még tart ott az iskola, nem? augusztusban szoktak rohamozni
2016. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Később jönnek, ha jönnek. Viszont én Balatonkenesén élek és azt érzem egyre kevesebben érkeznek mert Horvátország olcsóbb és jobb. Ez sajnos annak is tudható hogy itthon nincs elég szakképzett ember aki dolgozna a vendéglátásban a Balatonnál mert ők meg mennek Ausztriába inkább mert többet fizetnek és jobbak a feltételek.
2016. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A migráns barátaik Horvátországban is hiányozhatnak nekik, hiszen ott sincsenek tudtommal. Legfeljebb táborokban, mint nálunk.
2016. júl. 5. 11:28
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A Balaton màr elèrte, sőt sok helyen le is körözte a tengerparti arakat. Ìgy ertelemszerűen a nèmet utazik kicsit többet, de nem egy pocsolyat kap a pènzèèrt. Nem beszèlve arròl hogy rettentő égető a munkaerőhiàny a Balatonon, ìgy az èg tudja milyen "szakàcsok" keszìtik a kajàt.
2016. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!