Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek, a Brexit...

Mi a véleményetek, a Brexit miatt most nem lenne érdemes kiköltözni Angliába?

Figyelt kérdés

Most ugye volt ez a népszavazás, amin a kilépéspártiak nyertek. Nagyjából májusban foglaltam a repülőjegyet és szeptemberben repülök ki.

Tervem az volt, hogy kint telepedem le és munkát vállalok, majd öt évnyi ott tartózkodás után leteszem az angol állampolgárságot. Most, hogy a kilépés győzött, érdemes-e odakint maradni vagy egyáltalán mire lehet számítani? Vissza toloncolhatnak az országba úgy, hogy pl. a tárgyalások befejezéséig adót fizettem és bejelentett munkahelyem és lakcímem van?



2016. júl. 11. 20:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

'Ausztria egy ganaj hely.'


Honnan tudod? Jártál már ott?

2016. júl. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 MolotovPunk ***** válasza:

Ha Angliába akarsz menni,akkor szerintem minél hamarabb menj ki,mert később már azért valószínűleg nehezebb lesz ott letelepedni és elhelyezkedni. (2 év múlva gondolom szigorítanak ezt azt.)

Látom nagy vita van Ausztria és Anglia között...

Egyébként életszínvonalban mindkettő jó hely,de valószínűleg én inkább a kettő közül Ausztriát választanám,mivel közel van a hazámhoz.Könnyű lenne ingázni haza. :)

Még repülő sem kéne Ausztriába menet-jövet a közelség miatt,mert én nem nagyon szeretek repülőn utazni.

2016. júl. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 MolotovPunk ***** válasza:
Ja,egyébként a szeptember még bőven jó időpont.
2016. júl. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Most meg szabadon mehetsz, bar a mai ujsagban ( angol napilap ) irjak, hogy aki a szavazas napja utan jon , oket ki szeretnek majd toloncolni amint kileptek. Ha lkileptek, akkor ezt megtehetik majd.


Az allampolgarsaghoz jelenleg 6 ledolgozott ev kell ( en most csinalom, 9 eve dolgozom kint orvoskent korhazban ) , szerintem ezt is megszigoritjak majd.

2016. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!